Opinie klientów
Bukiet rubinowy
Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła
Bukiet dużo szczęścia
Wszystko sprawnie i dokładnie. Polecam
Bukiet rubinowy
Jak zawsze... pełen profesjonalizm i zadowolenie dla dwóch stron. Zarówno odbiorca jak i nadawca :) Polecam
Bukiet impresja
mama zadowolona z bukietu to najwazniesze :) bardzo szybka dostawa,najlepsza poczta kwiatowa w polsce polecam :)
Bukiet kolorowych frezji
Jubilatka bardzo zadowolona, kwiaty przepiękne, polecam
Kompozycja balkonowa
Korzystam od lat i nigdy mnie nie zawiodła ! Polecam
Stroik Wielkanocne Szafirki
Bardzo pozytywnie-dziękuje-Radosnych Świat
Kwiaty dla Zakochanych
Good service
Kwiaty Myślę o Tobie
Bardzo miła obsługa dziękuję
Bukiet Splendor z piwem
Jak zawsze super sprawa. 5/5
Kwiaty dwa serca
Wspaniała usługa i realizacja!
Kwiaty Miłosne
Wszystko idealnie ;) bukiet przepiękny;)
Bukiet Wspaniałe Chwile
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Na czas. Profesjonalne.
Bukiet Serdeczne tulipany
very good service
Kwiaty Dream
Jestem bardzo zadowolona , z pomocy telefonicznej i szybkości ralizacjii zamówienia :)
Kwiaty - kolorowe tulipany
Dobry kontakt szybka wysyłka wszytko działa jak najlepiej . Firma godna polecenia . Pozdrawiam
Stroik Wielkanocne Żonkile
Jestescie Super! :) zawsze Was polecam i tylko z Waszych uslug korzystam :) Wesolego Alleluja :)
Skrzynka owoców premium
Super sprawa taka poczta będąc za granica mogę zawsze wysłać bliskim coś miłego
Kwiaty Myślę o Tobie
cieszę się na rozpoczęcie przygody z Pocztą Kwiatową
Bukiet Słoneczny
Cudowny pomysł:)
Bukiet Dnia
swietna sprawa, mieszkam za granica. Zawsze na urodziny wysylam mamie bukiet. Super sie cieszy, mila niespodzianka. Zawsze dostala na czas
Stroik Wielkanocne Szafirki
Zawsze na czas, bez rozczarowań. Kwiaty piękniejsze niż na zdjęciach.
Kompozycja Różowa Symfonia w białym pudełku
Bukiet mega! Dzięki! <3
Kwiaty Erosa
Doręczone zgodnie z terminem. Dziękuje
Świąteczna elegancja
szybko i niezawodnie
Kolorowe hiacynty
Niezawodna firma wszystko zgodnie z zamówieniem
Kwiaty - kolorowe tulipany
Jak zwykle szybko i profesjonalne zrealizowane zamówienie. Kwiaty przepiękne. Teściowa zachwycona!
