Opinie klientów

Szybko super i ładnie

Kwiaty piękne. Firma powinna dołączać do nich środka by kwiaty stały dłużej

Szybko i na czas.

Sprawne i szybko! Polecam gorąco!! :)

bardzo ale to bardzo gorąco polecam raz ze odbiorca mile zaskoczony jest to kwiaty piękne doręczenie zgodnie z ustalonym terminem, nie ma z niczym problemu, zapomniałam dodać bileciku i mimo dokonanej już płatność udało mi się zmienić przesyłkę i dodać

Super! Babcia byla zachwycona, mowila ze dostawca super uprzejmy i kulturalny i nawet dal jej kwiatka od siebie :)

Wszystko SuPer i expersowo

Polecam ta uczciwa firme. Dostarczaja zawshe na czas I ceny sa resonible .

Róże ozdobione kryształkami były piękne.

Szybko, ładnie, na czas. Wszystko zrealizowanie perfekcyjnie!

Perfekcyjnie i zawsze na czas.10 pkt.

Dziękuję za przesłanie pięknych kwiatow i dokładnie w czasie.

Piękny bukiet świeżych ślicznych róż ???? Profesjonalny sympatyczny dostawca ???? Szczerze polecam

Szybko i bezproblemowo a wybrany bukiet zrobił wrażenie. Dziękuję i polecam.

Miła i solidna dostawa????

Kwiaty piękne, świeże i po tygodniu czasu wciąż cudne w wazonie. Kontakt świetny

Mega kwiatki,mega szybka dostawa.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !Żadna firma jak Poczta Kwiatowa,nie doręczy tak szybko kwiatów nawet mimo że fatalne warunki na drodze,to i tak sprostają zadaniu. 11/10 !

Polecamy!

Super niespodzianka :)

Przepiekny bukiet!

Jesteśmy bardzo zadowoleni!Piękne kwiaty i piękna oprawa doręczenia

Mega zaskoczenie, kurier przesympatyczny nie zdradził niespodzianki aż do samego wręczenia.

Bukiet naprawdę zrobił wrażenie

super... Ona jest zachwycona, kwiaty byly bardzo swieze i olbrzymie... bardzo szybka dostawa i pelne zadowolenie, pomimo zamowienia z New Jersey w USA do Ostroleki... bardzo Was polecam i pozdrawiam, Arthur :)

Kwiaty świeże. Piękny bukiet.

Przemiły kurier, jestem mega zadowolona.

Bardzo miła obsługa mimo mojej nieobecności w firmie Panie skłonne dowieźć do domu po godzinach pracy. Bukiet piekny polecam

Dostałam przepiękny bukiet świeżych, pachnących róż. Widać, że osoba, która przygotowywała bukiet i dobierała maskotki zna się rzeczy! Wszystko dostarczył przemiły, kulturalny Pan, jeżeli jest on też osobą przygotowującą to wielkie brawa dla Niego polecam!