Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 3 h

Opis

Opis

Kwiaty towarzyszą nam w różnych chwilach, tych pięknych, radosnych, niezapomnianych jak i w tych cięższych, bolesnych. Bardzo często stają się symbolem naszych uczuć czy słów, których nie jesteśmy w stanie wypowiedzić. Jedną z takich kompozycji jest wiązanka pogrzebowa stworzona przez naszych florystów. Powstała ona z myślą o tych najcieższych momentach w naszym życiu jakim jest utrata bliskiego. Wtedy właśnie potrzebujemy kwiatów, które wypowiedzą to, co trudno jest nam nazwać czy ubrać w słowa jak żal, ból, tęsknota, a ta wiązanka jest w stanie to uczynić. Swym pięknem, harmonijnym ułożeniem i odpowiednią kolorystyką przekazuje pamięć, kondolencje a przede wszystkim szacunek do zmarłego i jego rodziny. Jest to ta kompozycja, która nie zawiedzie nawet w tak ciężkiej chwili.

Poczta Kwiatowa® przewiduje dostarczenie kwiatów do domu zmarłego, do kościoła lub na cmentarz na daną porę w zależności od Twojej woli.

W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dostępność: Cały rok

Skład:

lilie, goździki, mahoń, palma, podkład z jodły

Opinie zobacz więcej

Na szczęście i tym razem poczta nie zawiodła, wiązanka przyjechała na czas, świeża i dostojnie piękna w ...
18.04.2018.r. Wiktor
Dostawa idealnie na umówioną godzinę
17.10.2017.r. Monika
Często korzystam z usług Pocztakwiatowa.pl i jestem bardzo zadowolona gdyż realizacja zamowien jest bard...
16.03.2017.r. Magda

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje