Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 96 h

Opis

Opis

Nagrody Darwina unieśmiertelniają osoby, które wskutek swego porażającego braku przystosowania do życia wśród ludzi obdarzonych zdrowym rozsądkiem okazali się ślepymi zaułkami ewolucji homo sapiens. Niektórzy bohaterowie: Roztargniony terrorysta otwierający wysłaną przez siebie samego kopertę z ładunkiem wybuchowym, zwróconą mu przez pocztę z powodu błędu w adresie. Złodziej kradnący druty elektryczne pod napięciem. Oszczędny kierowca sprawdzający przy otwartej zapalniczce, czy zostało mu jeszcze trochę benzyny w baku. Człowiek próbujący obrabować sklep z bronią. W dodatku w chwili, gdy byli w nim uzbrojeni klienci i policja. Mężczyzna, który postanowił zakończyć kłótnię z narzeczoną, wysiadając z pędzącego samochodu. To tylko kilka przypadków bezdennej głupoty zawartych w zabawnej książce Wendy Northcutt.

Książka na zamówienie - Twój egzemplarz zostanie wydrukowany indywidualnie. Dzięki temu masz możliwość umieszczenia dedykacji bezpośrednio w oryginalnej książce! Stwórz unikatowy prezent.

Tekst dedykacji wpisz w polu "tekst na grawer".

Pamiętaj: Zamówiona książka trafi bezpośrednio do odbiorcy osobnym kurierem niezależnie od pozostałych zamówionych produktów, w terminie do 2-3 dni roboczych od wybranej daty.
Oczekuj unikatowej przesyłki!

Dostępność: Cały rok

Skład: książka z dedykacją

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.