Solidna marka

Wyszukaj kod pocztowy

Czwartek, 26.04.2018 Imieniny: Marii i Marcelego

Kolekcja 2017

Kolekcja 2017

Nowa linia produktów Poczty Kwiatowej® - Kolekcja Szmaragdowa - to bukiety i kompozycje, w aranżowaniu których pomógł nam mistrz florystyki Tomasz Maksymilian Kuczyński.
Siatka  Lista  Mała lista 
  1. 1
  2. 2
Siatka  Lista  Mała lista 
  1. 1
  2. 2
loading

Kolekcja 2017
Chcąc wyróżnić w sposób szczególny piękne kwiaty, bukiety i kompozycje stworzyliśmy unikatową szlachetną kolekcję. Posiada ona trzy drogocenne katalogi - Rubinowy, Perłowy i Szmaragdowy. Każdy z nich wyróżnia inne, nadzwyczajne produkty. Głównym dziełem promowanym przez kolekcję Rubinową jest bukiet "Rubinowy" - zachwycająca kompozycja 25 czerwonych róż. Katalog Perłowy skupia się na kwiatach pogrzebowych - wieńcach, wiązankach i kompozycjach. Produktem centralnym tego katalogu jest wieniec "Perłowy" - delikatny wieniec w jasnej kolorystyce. Natomiast bukietem reprezentującym trzeci katalog jest bukiet "Sycylijski" - mieszana kompozycja kolorowych i pięknych kwiatów.
Kolekcja szmaragdowa
Wszystkie katalogi obowiązują ale przede wszystkim kolekcja 2017 skupia się na kolekcji Szmaragdowej. Jest to zbiór kompozycji z kolorowych kwiatów wiosennych i letnich - idealnych na każdą okazję. Nie tylko bukiety pojawiły się w tej ofercie ale także czarujące aranżacje w koszu. Co więcej katalog Szmaragdowy oferuje także urzekający bukiet i kosz firmowy Poczta Kwiatowa® w żółtej kolorystyce.

Opinie klientów

Super buket

18.04.2018 r. Sveta