Dla babci

Oferta Poczty Kwiatowej® jest na tyle szeroka, że każdy może znaleźć coś dla siebie czy innych na przeróżne okazje lub ich brak. Tutaj zostały wyselekcjonowane i stworzone przepiękne kompozycje kwiatów dla babci. Komponowane z myślą o tych najbardziej doświadczonej członkini rodziny skrywają nie tylko wdzięk i klasę, ale i słowa i ogromne znaczenie.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 2 h

Kwiaty Dzień Dobry

199,00 zł
Jaki początek dnia jest najlepszy? Czy jest coś lepszego niż uśmiech zaraz po przebudzeniu? Podaruj uśmiech na dzień dobry! Piękny gest, piękne uczucie podaruj kwiaty na telefon. Wyślij bliskiej osobie przepiękny, kolorowy bukiet, w który główną role g...
dostawa już w 2 h

Bukiet Słoneczne lata

179,00 zł
Róże, a wraz z nimi goździki, gerbery i margaretki. Poczta Kwiatowa wie, jak sprawić, aby ukochana osoba poczuła, że jesteś blisko! W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ...
dostawa już w 2 h

Bukiet Koktajlowy

179,00 zł
  W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.
dostawa już w 2 h

Bukiet paryski

199,00 zł
Margaretki, goździki i róże to najpiękniejsze życzenia, jakie możesz złożyć swoim bliskim. Wybierz ten bukiet, jeżeli chcesz, aby kwiaty podkreśliły Twoją obecność wśród najważniejszych dla Ciebie ludzi. Sprawdź również wersję z piwem! Idealny upomi...
dostawa już w 3 h

Bukiet z astrami

159,00 zł
Chcesz złożyć życzenia? Przeprosić, podziękować, powiedzieć, że kochasz, a może po prostu udowodnić, jak piękna jest polska jesień? Kwiaty na telefon wyręczą Cię we wszystkich tych przypadkach. Podaruj szczególnej osobie tę szczególną ara...
dostawa już w 3 h

Bukiet Słoneczniki

199,00 zł
Radość i słoneczny blask ukryte w bukiecie ze słoneczników i lilii wprowadzą Twoich bliskich w dobry nastrój! To niesamowite jak niewiele trzeba, by podarować uśmiech. Kto by się nie uśmiechał widząc tak pozytywnie nastrajający bukiet kwiatów w intensy...
dostawa już w 3 h

Kwiaty Tylko Ty

179,00 zł
  W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.
dostawa już w 3 h

Kompozycja kwiatowa z ...

339,00 zł
Kwiaty i owoce w koszu to fantastyczny pomysł, jeśli chcesz zrobić niesamowite wrażenie! Lilie i gerbery to aromatyczna mieszanka, która, dzięki świeżym owocom, nabierze niepowtarzalnego charakteru. Musisz spróbować! Przedstawiony n...
dostawa już w 3 h

Kwiaty z rumieńcem

209,00 zł
Powszechnie wiadomo, że nie ma lepszego sposobu na podarunek niż kwiaty. Nie ważna jest okazja ani pora roku. Liczy się gest! Z myślą o chłodnych wieczorach Poczta Kwiatowa® połączyła wspaniały bukiet bursztyn z doskonałym grzanym winem! Pełen ciepła i...

Dla babci


W naszym dzieciństwie główne role odgrywali nasi rodzice, To oni pokazywali nam świat, uczyli życia i otwierali nam dalsze drogi. Byli zawsze, gdy ich potrzebowaliśmy. Nie oni jednak jedyni nas wychowywali. Ich wiernym pomocnikiem była zawsze babcia! Kto inny, niż ona, tak przytulał, bawił, częstował słodyczami i tak pysznie gotował. Była takim cichym oparciem, który poprzez swoją mądrość, doświadczenie i miłość obdarowywała prawdziwym ciepłem.


Pomimo że z biegiem czasu odgrywa coraz mniejszą rolę w naszych decyzjach życiowych, warto co jakiś czas dziękować jej za jej obecność i podkreślać jej wartość.


Kwiaty dla babci


W jaki jednak sposób to czynić? Poczta Kwiatowa® odpowiada: w najprostszy i sprawdzony! Takim wyborem są kwiaty dla babci. Ten różnokolorowy, szalenie piękny i delikatny prezent to wyraz każdego podziękowania i wdzięczności. Zróżnicowane bukiety nie tylko uszlachetniają chwilę, ale i będą przypomnieniem jak bardzo istotną rolę odgrywa babci w naszym życiu.


Dlaczego warto podarować babci kwiaty?


Podarowanie babci kwiatów to wspaniały gest – oto kilka powodów, dlaczego warto podarować babci kwiaty:

  • Wyrażenie miłości i wdzięczności – kwiaty są pięknym sposobem wyrażenia miłości i wdzięczności wobec naszych babć. To gest, który pokazuje, jak bardzo ją doceniamy i jak ważna jest dla nas jej obecność i wpływ na nasze życie.

  • Uczczenie ważnej osoby – babcia odgrywa niezwykle istotną rolę w naszym życiu. Podarowanie kwiatów jest sposobem na uczczenie i uhonorowanie tej ważnej osoby. To okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność za jej miłość, opiekę i mądrość, które nam oferuje.

  • Przyjemność estetyczna – kwiaty są piękne i przynoszą przyjemność estetyczną. Dostarczając bukiet kwiatów babci, możemy sprawić jej radość i poprawić nastrój. Kwiaty ożywiają wnętrze, dodają koloru i piękna, a ich obecność może przynieść wiele radości zarówno naszej babci, jak i nam samym.

  • Symbol trwałości – kwiaty są symbolem trwałości. Podarowanie babci kwiatów może być sposobem na przekazanie jej, że nasza miłość i pamięć będą trwały zawsze. Kwiaty mogą przypominać jej o naszej obecności i trosce, nawet gdy jesteśmy daleko od siebie.

  • Tworzenie wspólnych wspomnień – podarowanie babci kwiatów może być również okazją do wspólnego spędzenia czasu. Możemy razem z nią wybrać kwiaty w kwiaciarni, zaplanować aranżację bukietu lub po prostu cieszyć się obecnością i rozmową przy kwiatowym stoisku. To nie tylko prezent, ale również sposób na budowanie więzi i tworzenie wspólnych wspomnień.


Sprawdź również:

Opinie zobacz więcej

Dziekuje serdecznie mama bardzo zadowolona z niespodzianki .
31.05.2024 r. Marlena
Piękne kwiaty. Szybka dostawa. Polecam serdecznie
22.05.2024 r. Kinga
Duży, dobrze dobrane kwiaty, zadowalające efekty kolorów kwiatów.
11.05.2024 r. Katarzyna
Polecam
16.04.2024 r. Iza