Prezent dla taty na urodziny

W dniu urodzin taty chcemy obdarzyć go czymś, co sprawi wiele radości. Nie jest to łatwe zadanie, więc sięganie po pomoc w takiej sytuacji nie jest czymś złym. Poczta Kwiatowa® oferuje ze swojej strony mnóstwo najróżniejszych pomysłów na urodzinowe prezenty dla taty. Stworzone z należytą starannością przyniosą zaskoczenie i szczęścię, które są największym darem jakim możemy dać swojemu rodzicowi w dniu jego urodzin.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
kurier 0 PLN, już w 24 h

Zestaw Lindt

199,00 zł
Poczta Kwiatowa przygotowała coś dla miłośników słodyczy: zestaw markowych słodyczy we wdzięcznym, białym koszyku. Prezent dla wszystkich wielbicieli czekolady. Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia...

Urodziny taty


W kalendarzu występuje wiele świąt dedykowanych poszczególnym osobom. Klasycznym przykładem są oczywiście urodziny. Każdy z nas je obchodzi i pragnie, by były czasem wyjątkowym. Czasem jednak nie jest to takie proste. Co bowiem dać tacie w dniu jego święta? Poczta Kwiatowa® znajduje na to pytanie odpowiedź tworząc różne kompozycje specjalnie na taka okazję.


Prezenty urodzinowe dla taty


Kosze prezenty przepełnione wysokiej jakości składnikami w postaci pysznych pralin i czekolad, aromatycznych kaw i herbat czy wykwintnego wina czy likieru to jedna z wielu propozycji jakie możemy zamówić dla naszego taty. Takim prostym gestem sprawimy ogromną radość i niezapomnianą niespodziankę zamieniając zwykłe urodziny w wyjątkowe święto.

Opinie zobacz więcej

Cudowne!!!!
05.09.2019 r. Daniela
Bardzo mi się podoba ekskluzywny zestaw dla wybrednych .
16.08.2019 r. Piotr
Jestem bardzo zadowolona , wszystko zgodnie z zamówieniem i na czas !!!! Na pewno skorzystam jeszcze nie...
03.07.2019 r. -
Ulubiony prezent mojej mamy! Uwielbia te czekoladki, kawę i likier. Zamawiam na Dzień Matki i polecam ka...
06.05.2019 r. Dominik