Kwiaciarnia Kętrzyn

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kętrzyn

Poczta Kwiatowa ® - Kętrzyn - Wyjątkowe kwiaty, życzenia wypisane na bilecie, to propozycja niespodzianki Poczty Kwiatowej ® dla Twoich najbliższych.

Kętrzyn może pochwalić się bardzo bogatą historią – w przeszłości wielokrotnie był najeżdżany przez Krzyżaków. W 1357 roku Kętrzyn otrzymał prawa miejskie na prawie chełmińskim. W mieście można podziwiać wiele ciekawych zabytków: Bazylikę Mniejszą św. Jerzego, Kościół św. Jana, Szkołę Wielką, ratusz czy zamek krzyżacki.

Storczyki, to kwiaty o wyjątkowej urodzie. Ustawione na parapetach mogą stanowić wspaniałą ozdobę naszego domu. Storczyki także wykorzystywane są do tworzenia bukietów i wiązanek. Możemy z nich stworzyć piękną kompozycję w wazonie. Jak pielęgnować cięty Storczyk? Rośliny te w wazonie utrzymują się ok. trzech tygodni. Jednak zanim je wstawimy, pamiętajmy, aby łodygę Storczyka ukośnie uciąć. Najlepiej zapewnić im przegotowaną wodę w pokojowej temperaturze, którą regularnie zmieniamy lub dolewamy. Storczyki piją jej dużo. Jeśli chodzi o stanowiska, to wybierzmy takie, w których nie panują przeciągi.

Poczta Kwiatowa ® - Kętrzyn - Zamów kwiaty w jednej z partnerskich kwiaciarni oznaczonych słynnym logiem. Spraw wyjątkową radość i uśmiech odbiorcy.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: