Kolekcja wiosenna

Nasza wiosenna kolekcja kwiatów prześle Twoje pozdrowienia lub życzenia. Przypomnij bliskim, ile piękna tkwi w tych niezwykłych dniach... zamów kwiaty sezonowe.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 3 h

Bukiet Magiczny Czas

119,00 zł
Elegancka kompozycja "Magiczny czas" to jedna z nowych propozycji Poczty Kwiatowej®. Bukiet w ciepłej tonacji kolorystycznej, ręcznie układany przez naszych florystów z lilii, tulipanów, goździków i gipsówki - przewiązany rattanem i dopełniony zielenią...
dostawa już w 3 h

Kolorowe hiacynty

139,00 zł
Jeśli szukasz sposobu na wywołanie uśmiechu u kogoś bliskiego sercu - hiacynty na pewno zapewnią Ci sukces. Prześlij kwiatowe życzenia - kolorowe hiacynty. W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, sk...

Rozkwitamy na wiosnę


Wiosna to czas w którym wszystko budzi się do życia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla państwa nową ofertę kwiatów sezonowych. Bukiet z frezji? Tulipanów? A może żonkili? U nas znajdziesz je wszystkie. Od zawsze wiosenne kwiaty są uważane za jedne z najpiękniejszych. Duży wpływ ma na to różnica, która istnieje pomiędzy nimi a kwiatami zimowymi. Mogą być przez to zapowiedzią wiosennej świeżości i lekkości po ciężkiej i aromatycznej zimnie.


Wiosenne kwiaty


Wiosenne miesiące to również Święta Kwiatowe. Szukasz idealnego bukietu na Dzień Kobiet, Wielkanoc czy Dzień Matki? Znajdziesz go u nas. Z Pocztą Kwiatową® masz pewność, że sezonowe kwiaty, które zamówiłeś, przyjdą piękne i świeże, tak jakby były przed chwilą zerwane z wiosennej rabatki. Z nami nie musisz martwić się o realizacje zlecenia.

Opinie zobacz więcej

Miły doręczyciel, ładna wiązanka i tak w ogóle super jesteście
02.06.2022 r. Jarek A.
Bukiet przepiękny, widać było, że robiony że świeżych kwiatów, bo w pokoju pachnie nimi cały czas.
02.06.2022 r. Mateusz G.
Bukiecik ładny, taki "lekki, zwiewny"?. Kwiatki świeże. Dołączony karnet z życzeniami, wypisanymi komput...
02.06.2022 r. Edyta Waniewska
Jak zawsze super. Podoba mi sie ten basniowy bukiecik :) wszyscy w domu podziwiają
27.05.2022 r. Beata