Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 96 h

Opis

Opis

Pełna humoru, przewrotna opowieść o kobiecie, która po serii trudnych doświadczeń postanawia przez rok nie wychodzić z łóżka. Jak zareagują jej najbliżsi?

Od wydawcy:
W dniu, w którym jej bliźniaki wyjechały z domu na uniwersytet, Eva położyła się do łóżka i już tam została. Przez siedemnaście lat chciała wykrzyczeć światu: „Stop! Ja wysiadam”. W końcu dostała taką szansę. Może będzie mogła wszystko przemyśleć?

Jej mąż Brian - astronom, który dzieli swój czas między przyglądanie się nocnemu niebu, niesatysfakcjonujący, trwający osiem lat romans z koleżanką z pracy oraz snucie się po szopie - nie jest z tego powodu zadowolony. Kto ugotuje obiad? Kto przygotuje święta? Nieoczekiwanie zjawia się Alexander, człowiek z dredami, właściciel białego vana, który pomaga Evie pozbyć się ubrań oraz mebli, a także robi jej herbatę i tosty. Z perspektywy swojego łóżka Eva w końcu zaczyna rozumieć wolność. Genialna, błyskotliwa, szczera, wzruszająca, wyśmienita komedia.

Książka na zamówienie - Twój egzemplarz zostanie wydrukowany indywidualnie. Dzięki temu masz możliwość umieszczenia dedykacji bezpośrednio w oryginalnej książce! Stwórz unikatowy prezent.

Tekst dedykacji wpisz w polu "tekst na grawer".

Pamiętaj: Zamówiona książka trafi bezpośrednio do odbiorcy osobnym kurierem niezależnie od pozostałych zamówionych produktów, w terminie do 2-3 dni roboczych od wybranej daty.
Oczekuj unikatowej przesyłki!

Dostępność: Cały rok

Skład: książka z dedykacją

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.