Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Wiosna, elegancja i dostojność - w tych trzech słowach można odnaleźć inspirujący bukiet znajdujący się w ofercie Poczta Kwiatowa® do Holandii. Wiosenne kolorowe kwiaty są wyjątkową propozycją na równie wyjątkową okazję - urodziny, imieniny, jubileusz, ślub czy wyznanie miłości. Jeśli zależy Ci na całkowitym zaskoczeniu i oczarowaniu bliskiej osoby, wybór tego bukietu będzie doskonałą decyzją.

Całość oparta jest na ciepłych, kolorowych barwach, które już przy pierwszym spojrzeniu na myśl przywodzą wiosenne dni i romantyczne chwile spędzone razem. Wszystkie gatunki kwiatów, wśród których znajdują się kolorowye, rozłożyste róże oraz okazałe gałązki kaliny koralowej dodającej finezyjności całej kompozycji, są otulone z każdej strony pomysłową zielenią dekoracyjną.

Choć jesteś z dala od osoby, którą chcesz zadowolić, wysłanie kwiatów do Holandii jest możliwe za pośrednictwem naszej kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z tego prezentu, a jeszcze bardziej osoba, która go otrzyma.

Dostępność: 30.04 - 31.12

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje