Jak wyjątkowo powitać Nowy Rok?

Rok 2016 zbliża się wielkimi krokami. W ostatnich dniach starego roku podsumowujemy minione wydarzenia i czynimy nowe postanowienia. Zgodnie ze starym przysłowiem „jaki Nowy Rok, taki cały rok”, warto postarać się, by jego powitanie odbyło się w wyjątkowy sposób. Noc sylwestrowa spędzona w gronie rodziny i przyjaciół może być niepowtarzalna i dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

sylwesterSzampańską zabawę poprzedzają liczne przygotowania, wśród których ważne miejsce zajmuje sylwestrowe menu. Szczególnie organizatorzy domowych przyjęć powinni pamiętać o kilku prostych zasadach. Obok pięknie wyglądających przekąsek, w jadłospisie powinny się znaleźć lekkostrawne, ale odżywcze dania, cieszące zarówno podniebienie, jak i oko. Oryginalne podanie dań to konieczność w tę wyjątkową noc! Oprócz tego warto zadbać o odświętny wygląd stołu. Odpowiednio wcześniej należy też przygotować dokładnie wypolerowane kieliszki oraz szampana do wzniesienia toastu za Nowy Rok.

Nie bez znaczenia jest także sylwestrowa kreacja. Mowa tutaj nie tylko o stylizacji dla Pań, ale także dla Panów, którzy w tę noc powinni prezentować się równie doskonale jak płeć piękna. Sam wybór stroju jest uzależniony od miejsca świętowania. Jeśli jest to bal w eleganckiej restauracji, salę wypełnią piękne wieczorowe suknie oraz garnitury. Jeśli bal tematyczny – odpowiednio dobrane przebranie. Z kolei jeśli jest to popularna „domówka” można pozwolić sobie na nieco więcej luzu. Oczywiście w sylwestrową noc, jak każdego roku, królować będą kreacje z błyszczących materiałów i cekiny – warto mieć ten szczegół na uwadze.

powitanie nowego rokuWraz z wybiciem północy, niebo rozbłyskuje feerią barw. Bogactwo fajerwerków zachwyca wszystkich dookoła, którzy z entuzjazmem padają sobie w objęcia, składając życzenia noworoczne. Czego życzyć na Nowy Rok? W blasku sztucznych ogni winszuje się najczęściej zdrowia i powodzenia, a także chwil wypełnionych radością i szczęściem. Miłym akcentem jest także wręczanie kwiatów. Składając sobie życzenia warto zapomnieć o wszystkich urazach i kłótniach, by Nowy Rok rozpocząć z czystą kartą, co zgodnie z tradycją zapewnić ma powodzenie. Co więcej, to także idealny czas na przemyślenia i nowe postanowienia. Powinny mieć one formę dobrze sprecyzowanego celu, aby były realne w realizacji.

Sylwester już tuż, tuż. Nie ważne jednak gdzie, ważne z kim go spędzicie. Jeśli dookoła Was będą osoby, które lubicie i kochacie, nie można wyobrazić sobie lepszego powitania Nowego Roku, czego Wam życzymy! :)