Najpiękniejsze bukiety na Dzień Kobiet

Tradycją jest, że 8 marca, czyli w Dzień Kobiet wszystkie panie obdarowywane są pięknymi kwiatami. Z tej okazji świetnie sprawdzą się kolorowe bukiety, które na myśl nasuwają nadchodzącą wiosnę.

tulipany dla pańKolorowe tulipany dla każdej z Pań

Tulipany, bez wątpienia, są jednym z symboli Dnia Kobiet. Dla osób ceniących sobie subtelne połączenia kolorystyczne świetnym rozwiązaniem będzie kompozycja Tulipany dla pań. Zestawione zostały tutaj rośliny w delikatnych odcieniach bieli, różu i fioletu, czyli jednych z najbardziej kobiecych barw. Całość przystrojona jest doskonale komponującymi się wstążkami, które nadają szyku, jednocześnie nie przyćmiewając naturalnego wyglądu kwiatów.

Wiosenny powiew z okazji święta kobiet

Serca wszystkich fanek kolorowych bukietów o pięknym zapachu, podbije kompozycja Kolorowe hiacynty. Składają się na nią kwiaty w wielu żywych barwach, dzięki czemu efekt jest, bez wątpienia, spektakularny. Ich niepowtarzalny aromat, na myśl przynosi ciepłe, wiosenne dni. Hiacynty są symbolem samych pozytywnych emocji, dlatego świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Roślinom uroku niezaprzeczalnie dodaje subtelna gipsówka, a także urocza i dziewczęca wstążka, którą są przewiązane.

Kolorowa wariacja

Dzień Kobiet to niewątpliwe wesołe święto, dlatego kwiaty, które chcemy podarować z tej okazji powinny być w żywych, pozytywnie kojarzących się kolorach tak jak Tulipanowa Tęcza. Składa się ona z dwudziestu pięciu roślin w różnych odcieniach, które w towarzystwie pięknej zieleni, delikatnej gipsówki sprawiają niesamowity efekt. Dużą rolę odgrywa tutaj także przystrojenie w intensywnych barwach. Bukiet ten jest w stanie rozchmurzyć nawet najbardziej szary dzień. ;)

gorące uczucieRóże w niecodziennym wydaniu

Mówiąc o roślinach, które wręczamy przy okazji święta kobiet nie możemy zapomnieć o klasycznych różach. Jednak osobom, które znudzone są tradycyjnymi bukietami, bez wątpienia do gustu przypadnie Kompozycja Gorące uczucie. Czerwone kwiaty, które zazwyczaj wybiera wielu panów, zastąpione zostały tutaj mniej standardowymi, o herbacianych pączkach. Wszystkie one zostały równo przycięte, dzięki czemu sprawiają fantastyczny efekt. Całość znajduje się w koszyku, przewiązanym elegancką wstążką

Taneczny akcent w Dzień Kobiet

Bukiet tango jest świetną alternatywą dla osób, ceniących sobie bogate, spektakularne kompozycje. Składa się on z wielu pięknych kwiatów, takich jak gerbery, goździki, margaretki czy tulipany. Wszystkie rośliny są w odcieniach czerwieni, czyli w kolorze kojarzącym się z miłością, dlatego idealnie sprawdzi się w roli podarunku dla ukochanej kobiety.

Piękne kompozycje, złożone ze świeżych kwiatów są świetnym pomysłem na prezent z okazji święta kobiet. Jest to idealna okazja do okazania wszystkim paniom podziwu i podziękowania za to, że codziennie dostarczają nam wsparcia, radości i uśmiechu.