Najlepsze prezenty na Dzień Mężczyzny

W ostatnich latach coraz więcej osób, poza Dniem Kobiet 8. marca postanawia również celebrować Dzień Mężczyzny, który w kalendarzu wypada zaledwie dwa dni później. Czego życzyć naszym panom każda z nas wie najlepiej, jednak my przygotowaliśmy na tą okazję mały poradnik prezentowy!

Wszystko, co najlepsze w jednej skrzynce

Jednym z naszych niekwestionowanych faworytów jeśli chodzi o prezenty z okazji Dnia mężczyzny jest Swojska skrzynka. Co kryje w swoim wnętrzu? Tutaj wskażemy prawdziwie polskie produkty, które na pewno zadowolą każdego z panów. Prym wiedzie wysokiej jakości wódka Pan Tadeusz, która znajduje się w otoczeniu wspaniałych zakąsek, jak chociażby ogórki kiszone, wspaniały smalec biesiadny, pyszne kabanosy a także brunatne podgrzybki w marynacie: wszystko to świetnie sprawdzi się przy okazji świętowania właśnie Dnia Mężczyzny!

Oryginalne truskawki w garniturach

Uroczy podarunek dla wszystkich miłośników słodyczy jednocześnie z męskim akcentem? Nie możemy zapomnieć o wyjątkowych Truskawkach w garniturach. Znajdziemy tutaj cudowne owoce jak truskawki, lecz również wiśnie w pysznej polewie, które bez wątpienia będą cieszyć kubki smakowe obdarowanego. Elegancji całości nadają urocze róże wykonane z czekolady, dzięki czemu zestaw świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Zestaw dla prawdziwych piratów!

Który z panów w dzieciństwie nie marzył, aby zostać prawdziwym piratem? Nawet jeśli i takich znajdziemy wśród naszych znajomych jesteśmy przekonani, że karaibski klimat udzieli się im za sprawą znakomitego Zestawu Cuba Libre. Jest w nim wszystko, co przyda nam się do przygotowania drinka o wskazanej nazwie: czyli kapitański rum, Fritz-kola, egzotyczne limonki, a także dodatkowo pyszne dropsy. Zestaw bez wątpienia przeniesie nas chociaż na chwilę myślami na niepodbite jeszcze wyspy!

Naprawdę męski prezent

Poszukując uniwersalnego rozwiązania z prawdziwym charakterem koniecznie zwróćmy uwagę na Męski prezent. Obdarowani docenią wysokiej jakości whisky zestawione razem z cudownymi słodyczami jak niesamowite czekolady z różnego rodzaju dodatkami, rozpływające się w ustach czekoladki czy ekskluzywne praliny. Nie brakuje też napojów bez procentów: tutaj wskażemy aromatyczną herbatę Chelton, jaka wspaniale komponuje się ze wskazanymi wcześniej pysznościami!

Aromatyczna podróż szlakiem kawy

Nie możemy zapomnieć także o kawoszach! Z myślą o nich w naszym zestawieniu znalazła się Skrzyneczka BIO. Pyszna, brazylijska kawa będzie cudownie smakować podana w towarzystwie czekolad Bio Cachet z różnego rodzaju dodatkami, jak na przykład cząstki wiśni czy też owoce leśne.

Idealny prezent już wybrany? Jesteśmy przekonani, że nasze niesamowite zestawy świetnie sprawdzą się w roli niespodzianki dla każdego pana, niezależnie od jego upodobań!