Bukiet z owocowym dodatkiem

Wakacje to czas pełen słońca i radości. Dni stają się dłuższe, noce krótsze, a życie nabiera zupełnie innych barw. Ludzi stają się pogodni, dzieci cieszą się dwumiesięczną przerwą od nauki, a dorośli długo wyczekiwanym urlopem. Wszyscy są spragnieni oderwania od codziennej, szarej rutyny i doświadczenia zupełnie nowych, niebywałych rzeczy. W ten letni czas pełen przygód, można pozwolić sobie na niespodzianki i miłe wrażenia - obdarowując najbliższych cudownymi, letnimi kwiatami.

Pomysł na wakacyjną niespodziankę

Bukiet radosny z malinamiAby jeszcze bardziej umilić czas najdroższym osobom, można pokusić się o odrobinę fantazji i zachwycić drobnymi gestami. Istnieje wiele różnych możliwości i wcale nie muszą być to kosztowne rzeczy. Czasem wystarczą małe, codzienne, niekoniecznie wyszukane przyjemności. Może to być zaplanowana wycieczka rowerowa do nieznanego wcześniej miejsca, przygotowanie ulubionej potrawy na obiad, czy oglądanie sentymentalnych zdjęć. Wspólne spędzanie czasu jest niewątpliwie najlepszym sposobem na zacieśnianie więzi i poprawę wzajemnych relacji. Niemniej jednak chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Propozycji symbolicznych upominków bez okazji jest co niemiara. Ulubione słodycze, ramka ze wspólnym zdjęciem wywołującym wiele wspomnień, kartka ze zwykłymi życzeniami miłego dnia, czy oczywiście ulubione kwiaty to tylko niektóre z nich. Dodatkowym atutem może okazać się personalizacja prezentu, dzięki prostemu dopiskowi imienia lub charakterystycznego pseudonimu odbiorcy.

Bukiet z malinami

Jednym z pomysłów na wakacyjny podarunek jest specjalny bukiet kwiatów, do którego dołączony zostaje koszyczek pysznych, dojrzałych malin. Wygląda niezwykle okazale i zaskakuje bujną kompozycją i kolorami, które napawają przyjemnym, wakacyjnym nastrojem. Jego wielkość jest dopasowywana do preferencji klienta. Dominują w nim różnokolorowe gerbery, dostępne przez cały rok, nadające blasku i świeżości. Polnego charakteru bukietu dodaje limonium o stonowanych odcieniach drobnych kwiatów. Całość dopełniona zostaje zielenią dekoracyjną i przybiera pełniejszy wyraz, a kwiaty przepięknie z nią kontrastują. Nie ulega wątpliwości, że dodatek świeżutkich, soczystych malin jest nieoczekiwanym, ale bardzo pożądanym gestem. Ich smak kojarzy się bowiem ze słonecznym latem i wakacyjną przyjemnością. Widok przepięknego bukietu w połączeniu z tym słodkim charakterystycznym smakiem rozpieści wszystkie zmysły!

Okres wakacji jest bezkompromisowo czasem, który należy wykorzystać najlepiej jak tylko jest to możliwe. Warto postarać się o niesamowite wspomnienia nie tylko z wyjątkowych wyjazdów i nowych doświadczeń, ale także z urozmaicenia codzienności za pomocą bardzo prostych gestów. Bukiet z malinami nawet w najbardziej pochmurny dzień jest w stanie przywołać najmilsze, letnie wspomnienia.