5 pomysłów dla miłośników słodyczy

Wybór prezentu dla kogoś dla nas wyjątkowego nigdy nie jest prosty, ale może być to łatwiejsze, jeśli dana osoba czymś mocno się interesuje lub bardzo coś lubi. Osoba obdarowana uwielbia czytać? Możesz kupić jej książkę lub kartę podarunkową do wybranej księgarni. A może ten ktoś jest duszą artystyczną, a jego ręce cały czas mają ślady farby? Postaw na nowy zestaw płócien lub pędzli - tego nigdy za dużo! Co kupić osobie, która uwielbia słodycze? Oto nasze pomysły na prezent! 

Owoce w czekoladzie 

 Owoce w czekoladzie bardzo często kojarzą się z bardzo romantycznym gestem, który często można zobaczyć w serialach czy filmach. Możesz go również przenieść do realnego życia, kupując jeden z poniższych słodkich zestawów:

prezent dla miłośnika słodyczy

  •  Truskawki w czekoladzie z makaronikami - najpopularniejszym owocem maczanym w czekoladzie są oczywiście truskawki i właśnie w tym zestawie możesz je znaleźć! Truskawki oblane są przepyszną ciemną i białą czekoladą i posypane orzechami lub wiórkami kokosowymi. Co więcej? Dodatkiem są makaroniki, czyli przepyszne francuskie ciasteczka, które powstają na bazie mąki migdałowej. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko z oddzielnymi przegródkami! 
  • Figi w czekoladzie z różyczkami - figi są egzotycznym owocem, które doskonale komponują się z czekoladą. Dodatkiem w tym zestawie są czekoladowe różyczki, które nadają całości elegancji i romantyczności. 

Skrzynie prezentowe  

Skrzynia prezentowa jest świetnym dodatkiem do prezentu, ale może również stanowić jego główny punkt! Co można znaleźć w takiej skrzyni? 

  • Czekoladowy Skarb XL - jest to skrzynia wypełniona po brzegi czekoladowymi pralinkami o różnych smakach. Świetnie nadadzą się dla miłośnika słodkości! 
  • Czekoladowa Euforia - w tej eleganckiej drewnianej skrzyni znajduje się wino bezalkoholowe oraz przeróżne słodycze, takie jak wiśnie w czekoladzie, trufle w kakao czy czekolada gorzka z różnymi dodatkami. Jest to idealny prezent dla czekoladoholików! 

Kosze prezentowe

Kosze prezentowe są doskonałą alternatywą dla skrzyń, więc możesz wybrać „opakowanie”, które bardziej będzie Ci się podobać. Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami:

  • Wachlarz miłośnika czekolady - jest to kosz po brzegi wypełniony czekoladowymi słodkościami w różnej formie. Możesz w niej znaleźć orzechy w czekoladzie, różne rodzaje czekoladowych tabliczek, imbir w czekoladzie oraz jeszcze kilka smakołyków! 
  • Wspomnienie słonecznego lata - jest to propozycja dla miłośników połączenia pomarańczy i czekolady w różnych wariantach, ponieważ możesz w tym koszu znaleźć skórki pomarańczy w czekoladzie, gorzką czekoladę z pomarańczą i migdałami czy paluszki czekoladowo-pomarańczowe. A to wszystko zapakowane w piękny wiklinowy kosz!  

Obecnie na rynku można kupić naprawdę ciekawe prezenty, których głównym tematem przewodnim są różne smakołyki i nie są to czekoladki zapakowane w ładne pudełko, tylko np. czekoladowe narzędzia majsterkowicza! Kosz czy skrzynia prezentowa - co Ty wybierzesz? Koniecznie dopasuj wybraną łakoć do osoby obdarowywanej, a zapewniamy, że osiągniesz prezentowy sukces!