X Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej

Najpiękniejsi studenci Politechniki Warszawskiej wybrani! W sobotę, 14 listopada odbyła się finałowa gala, podczas której poznaliśmy najpiękniejszą studentkę i najprzystojniejszego studenta, a więc Miss i Mistera najlepszej uczelni technicznej w Polsce w roku akademickim 2015/2016. Na zwycięzców czekało wiele atrakcyjnych nagród i... oczywiście kwiaty od Poczty Kwiatowej®.

Wybory miss i mistera Politechniki Warszawskiej są jedną z najważniejszych uroczystości dla społeczności akademickiej. Samo wydarzenie na dobre wpisało się do kalendarz tej prestiżowej uczelni. X gala była nadzwyczajna, ponieważ właśnie w tym roku przypada 100 rocznica działalności Politechniki Warszawskiej.

Galę finałową poprzedziły wewnętrzne eliminacje na wszystkich wydziałach uczelni, podczas których wytypowano po jednej kandydatce i kandydacie, dając im możliwość zawalczenia o główne tytuły. Tym sposobem o koronę najpiękniejszej studentki walczyło 19 Pań i dokładnie tyle samo Panów rywalizowało o miano najprzystojniejszego żaka. Jurorzy nie mieli jednak łatwego zadania, gdyż w tym szczególnym dniu wszyscy wyglądali pięknie. Ostatecznie udało się wybrać tych jedynych. Zostali nimi Malwina Gałwiaczek i Jakub Jędrzejczyk.

To było wyjątkowe wydarzenie. A jego uczestnicy nie mogli narzekać na brak atrakcji - jedną z nich był koncert Grzegorza Hyży z Orkiestrą Rozrywkową The Engineers.

Jako jeden ze sponsorów tej uroczystości przekazujemy serdeczne gratulacje dla Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej! :)

Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2015Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2015

Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2015

Wybory Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2015