Poczta Kwiatowa partnerem spektaklu "Aida"

Miło jest nam poinformować, że Poczta Kwiatowa została partnerem spektaklu “Aida”, który będzie miał swoją przedpremierę 24 października br. Z przyjemnością zajmiemy się oprawą florystyczną: premiery, 100. przedstawienia musicalu, 200. przedstawienia musicalu oraz pożegnania tytułu.

Poczta Kwiatowa partnerem spektaklu "Aida"“Aida” to musical skomponowany przez Eltona Johna do słów autorstwa Tima Rice’a, który jest jednym z najbardziej znanych autorów tekstów do wielu musicali. Autorami libretta są Linda Woolverton, Robert Falls i David Henry Hwang. Oryginalna inscenizacja została wyprodukowana przez Disney Theatrical Productions. Fabuła akcji opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z córką faraona. Libretto jest oparte na operze Giuseppe Verdiego o tym samym tytule.

Premiera na Broadwayu odbyła się 23 marca 2000 roku. Przez ponad cztery lata zagrano tam prawie dwa tysiące przedstawień “Aidy”! Musical otrzymał 4 nagrody Tony i został zaliczony przez “Time Magazine” do dziesięciu najlepszych produkcji 2000 roku.