Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Prestiż to wyjątkowy zestaw, który łączy w sobie luksus i wyrafinowanie, prezentowany w przepięknej, przypalonej drewnianej skrzynce. To idealny wybór dla tych, którzy cenią wysoką jakość i ekskluzywność.

Odbiorca w zestawie znajdzie:
Polską wódkę Czarna Olcha, która wyróżnia się swoim delikatnym smakiem i doskonałą jakością. Ta wódka, zamknięta w eleganckiej butelce, jest symbolem wytworności i doskonałego smaku.
Aby dostarczyć niezapomniane doznania kulinarno-zmysłowe, zestaw zawiera również herbatę liściastą Riston premium. Delikatność i aromat tej herbaty sprawiają, że picie jej staje się wyjątkowym rytuałem, idealnym uzupełnieniem chwil relaksu.
Dodatkowo, w skrzynce znajduje się czarna wersja klasycznej czekolady Toblerone, która zachwyca intensywnym smakiem i unikalną strukturą. To doskonała gratka dla miłośników czekolady, którzy doceniają wyjątkowość i ekskluzywność.
Aby zakończyć tę podróż smakową, zestaw uzupełniają landrynki truskawkowe Cavendish. Są one doskonałym słodkim akcentem.

Prestiż to nie tylko zwykły zestaw, to doświadczenie dla zmysłów, które pozostawi niezapomniane wrażenia. Idealny na wyjątkowe okazje, prezentuje się nie tylko jako zbiór produktów, ale jako symbol prestiżu i luksusu.

Poczta Kwiatowa® Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę.

Dostępność: 20.05 - 31.12

Skład:
• Herbata Riston English Breakfast Tea 100 g CZERWONA
• Dropsy Cavendish & Harvey truskawkowe (175g)
• Czekolada szwajcarska Toblerone czarna (100g)
• Wódka kraftowa Czarna Olcha żyto 40% (0,5l)
• Przypalana drewniana skrzynka z wieczkiem

Opinie zobacz więcej

Profesjonalnie. Dzięki
28.03.2024.r. Grzegorz

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje