Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zestaw Harry Potter to magiczna podróż do świata czarodziejskich smaków i niezwykłych doznań znanego z serii książek i filmów. Umieszczony w drewnianej skrzynce, ten prezent przywołuje na myśl atmosferę Hogwartu i tajemniczego świata, który zachwyca zarówno fanów, jak i tych, którzy są gotowi odkryć magię.

Wnętrze drewnianej skrzynki kryje:
Złote czekoladowe monety, które przypominają o banku Gringotta i handlu w magicznym świecie.
Piwo bezalkoholowe o karmelowym smaku to prawdziwa uczta dla podniebienia, nawiązująca do napojów serwowanych w Trzech Miotłach.
Czekoladowa żaba, znana z Hogwartu, to nieodłączny element tego magicznego zestawu, który dodaje nuty słodyczy i nostalgii.
Fasolki wszystkich smaków to niezwykła niespodzianka, ponieważ każda z fasolek kryje w sobie inny, czasem zaskakujący smak, co stanowi prawdziwe wyzwanie dla odważnych.
Pralinki Fiore, umieszczone w tej magicznej skrzynce, to elegancki dodatek, który harmonizuje z całością, tworząc smakowitą symfonię dla miłośników słodyczy.

Zestaw Harry Potter to nie tylko zbiór smakołyków, ale także wyjątkowy sposób na przeniesienie się w świat magii i przygód. Idealny dla fanów serii, jak i dla tych, którzy pragną doświadczyć niezwykłego uroku tego fantastycznego świata. Ciesz się każdym smakiem, otwierając skrzynkę pełną magii Harry'ego Pottera!

Dostępność: Cały rok

Skład:
• Harry Potter Piwo karmelowe bezalkoholowe (355ml)
• Harry Potter Fasolki wszystkich smaków (35g)
• Harry Potter Czekoladowa Żaba (15g)
• Pralinki Feletti (85g) lub Praliny Bostani Rose malinowe w torebce (120g)
• Czekoladowe monety Euro (100g)
• Drewniana skrzyneczka z uchwytami

Opinie zobacz więcej

Super!
26.03.2024.r. Robert

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje