Kwiaty do Włochy Włoch

Włoskie kwiaty cechuje elegancja i trwałość, w tym kraju ceni się przede wszystkim rośliny doniczkowe. Wyślij kwiaty do Włoch z Pocztą Kwiatową®, kwiatowymi ekspertami.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Bukiet "Tęcza"

220,00 zł
Aranżacja różnokolorowych gerber otulonych zielonymi dodatkami z pewnością zaskoczy każdego komu zechcesz ją podarować, wprawiając jednocześnie w dobry nastrój.
dostawa już w 24 h

Bukiet "Radosny&q...

195,00 zł
,,Radosny” bukiet to połączenie gerber i róż w różnych odcieniach uzupełnionych zielenią dekoracyjną. Taka świeża i pozytywna kompozycja wywoła uśmiech u obdarowanej osoby od pierwszej chwili.
dostawa już w 24 h

Bukiet "Powitanie...

230,00 zł
Przygotowaliśmy specjalnie dla Twoich najbliższych bukiet białych róż, lilii i kwiatów gerbery zachowanych w delikatnych, pastelowych odcieniach.
dostawa już w 24 h

Wenus

270,00 zł
Subtelna kompozycja storczyka otulonego zielenią dekoracyjną to prezent doskonały na każdą okazję, a do tego idealnie przekaże Twoją miłość.
dostawa już w 24 h

Żółte tulipany

220,00 zł
Kolejna z naszych propozycji to bukiet żółtych tulipanów uzupełnionych zielenią dekoracyjną. Taki prezent to propozycja idealna dla każdego kto pragnie podarować komuś nieco radości.
dostawa już w 24 h

Bukiet Niespodzianka

195,00 zł
Nasi lokalni floryści pomogą Ci w skomponowaniu bukietu niespodzianki, który będzie złożony z najpiękniejszych kwiatów, sprawiając wiele radości Twoim bliskim.
dostawa już w 24 h

Szczere pożegnanie

575,00 zł
Nasi floryści przygotowali w tym celu aranżację pogrzebową z kwiatów gerbery oraz zieleni dekoracyjnej, a całość udekorowali elegancką wstążką w odcieniach zieleni.
dostawa już w 4 h

Pogrzebowa Koronka

650,00 zł
Kolejną z naszych propozycji jest wieniec pogrzebowy z róż, dziurawca oraz zieleni dekoracyjnej zachowany w delikatnych, pastelowych odcieniach.
dostawa już w 4 h

Korona z gerbery

1 420,00 zł
Elegancki wieniec pogrzebowy z gerbery, lilii i mieczyków, który został otulony liśćmi dekoracyjnymi oraz satynową wstążką w odcieniu bordowym.
dostawa już w 4 h

Wieniec z gerbery

670,00 zł
Wieniec pogrzebowy pomarańczowych i żółtych gerber ułożonych w strojną aranżację, uzupełnioną zielenią dekoracyjną, który w godny sposób pożegna osobę bliską Twojego serca.
dostawa już w 4 h

Aranżacja Pogrzebowa

645,00 zł
Kompozycja małych gerber i stokrotek ozdobionych elegancką, satynową wstążką z dodatkiem zieleni dekoracyjnych wyrazi Twój szacunek wobec osoby, które odeszła.
dostawa już w 4 h

Czułe "Żegnaj"

920,00 zł
Przygotowaliśmy wieniec pogrzebowy z czerwonych róż i anturium uzupełnionych zielenią dekoracyjną. Kompozycja prezentuje się prosto i elegancko, a kwiaty zostały ułożono w staranny sposób.
dostawa już w 24 h

Wieczny Ogień

570,00 zł
Pogrzebowa wiązanka kwiatów mieszanych, która pomoże okazać Twój smutek po stracie bliskiej osoby. Kompozycja została zachowana w delikatnych brązowo-żółtych odcieniach oraz uzupełniona zieloną wstążką.
dostawa już w 4 h

Wieczny spokój

770,00 zł
Okazały wieniec pogrzebowy wykonany z zieleni dekoracyjnej uzupełnionej delikatnymi i subtelnymi kwiatami. W jego centralnej części umieszczono długą wstążkę, która dodaje całości oryginalności i szyku.
dostawa już w 24 h

Białe refleksy

520,00 zł
Z myślą o tych trudnych chwilach przygotowaliśmy wieniec pogrzebowy ,,Białe refleksy”. Nasi floryści wykonali go z połączenia lilii oraz liści dekoracyjnych przewiązanych delikatną wstążką.
dostawa już w 24 h

Wiązanka pogrzebowa

445,00 zł
Wiązanka pogrzebowa wykonana z gerbery, anturium oraz lilii przewiązana zieloną, elegancką wstążką. Stopniowe ułożenie kwiatów prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie.
dostawa już w 4 h

Wieniec elegancki

1 470,00 zł
Kwiaty podczas pogrzebu pełnią bardzo ważną, symboliczną rolę. Nasi lokalni floryści przygotowali elegancki wieniec pogrzebowy wykonany z lilii oraz świerku, utrzymano w biało- czerwonych oraz zielonych barwach.
dostawa już w 4 h

Złoty Wieniec

770,00 zł
,,Złoty wieniec” to wieniec pogrzebowy żółtych róż i lilii ozdobionych zieloną wstążką. Całość została uzupełniona delikatnymi dodatkami w postaci białych kwiatów oraz zielenią dekoracyjną.
dostawa już w 4 h

Białe Róże

320,00 zł
Elegancki bukiet pogrzebowy wykonany z białych róż i zieleni dekoracyjnej przystrojonej białą wstążką w godny sposób odprowadzi bliską Ci osobę na drugą stronę.
dostawa już w 4 h

Różana Poduszka

965,00 zł
Długi wieniec pogrzebowy wykonany z róż pomoże Ci godnie pożegnać osobę, która odeszła. ,,Różana Poduszka” to wiązanka pogrzebowa, którą będzie delikatnie i subtelnie prezentować się podczas uroczystości.
dostawa już w 4 h

Na zawsze we wspomnien...

820,00 zł
W myśl ostatniego pożegnania nasi floryści przygotowali wiązankę pogrzebową żółtych róż, gerber, anturium i lilii, uzupełnionych zielenią dekoracyjną.
dostawa już w 4 h

Anielska Poduszka

1 170,00 zł
Wiązanka pogrzebowa wykonana z dwudziestu anturium i eustomy. Nasi floryści zadbają, aby wykonany wieniec w godny sposób upamiętnił pamięć osoby, która odeszła.
dostawa już w 24 h

Kosz storczyków

510,00 zł
Storczyki zachwycają swoją elegancją i delikatnością. Są to kwiaty, które świetnie odnajdą się podczas każdej okazji. Możesz obdarować swoich bliskich takim prezentem podczas urodzin, rocznicy, ślubu czy innej ważnej uroczystości.

Opinie zobacz więcej

ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert
Bukiet przepiękny :) Mama zachwycona :)
11.07.2018 r. Natalia
Moja Babcia jest szczęśliwa z tego powodu że otrzymała tak wyjątkowy prezent. Dziękuje za skuteczne dos...
18.08.2017 r. Danuta