Kwiaty do Portugalia Portugali

Portugalczycy rzadko obdarowują się kwiatami - gdy idą w odwiedziny, to najczęściej z butelką wina. Dlatego zamawiając kwiaty do Portugalii z oferty Poczty Kwiatowej - zrobisz bliskim wspaniałą niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Różowa wiązanka na pod...

640,00 zł
Na zdjęciu obok przedstawiamy kompozycję pogrzebową w różowych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne lilie, a także gerbery i chryzantemy. Całości dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 24 h

Mały pastelowy krzyż

350,00 zł
Przedstawiamy subtelną kompozycję pogrzebową, złożoną z eleganckich kwiatów w pastelowych kolorach. Można znaleźć tu między innymi klasyczne gerbery, a także dorodne anturium.
dostawa już w 24 h

Mały kolorowy krzyż

440,00 zł
Oto kompozycja pogrzebowa w odcieniach różu, mająca kształt krzyża. Na podstawie z ciemnozielonych liści ułożono między innymi klasyczne gerbery i róże, a także wyraziste lilie, astry i goździki.
dostawa już w 24 h

Biało-zielona wiązanka

510,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową. Składa się ona z kwiatów w pastelowych kolorach, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery czy delikatne lilie oraz oryginalne anturium.
dostawa już w 24 h

Klasyczny biały wieniec

1 080,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancki wieniec pogrzebowy, składający się z roślin w odcieniach bieli i zieleni. Można znaleźć tutaj między innymi klasyczne róże i lilie, a także chryzantemy czy anturium.
dostawa już w 24 h

Biała wiązanka na podu...

880,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową, złożoną z kwiatów w białych kolorach. Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć między innymi klasyczne róże.
dostawa już w 24 h

Mały biało-zielony krzyż

465,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję pogrzebową w kształcie krzyża. Można tu znaleźć kwiaty w kolorach: białym i pistacjowym, takie jak gerbery, goździki i chryzantemy. Całości dopełniają ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Biała wiązanka na podu...

490,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową w białym kolorze. Składa się ona z kwiatów takich jak róże, lilie czy gerbery, przybranych ciemną zieleniną różnego rodzaju.
dostawa już w 24 h

Pionowa kompozycja w o...

360,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję pogrzebową złożoną z kwiatów w białych kolorach. Można tu znaleźć między innymi klasyczne lilie, a także gladiole, astry i gerbery.
dostawa już w 24 h

Wiązanka w odcieniach ...

265,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję w białym kolorze. Składa się ona z kwiatów takich jak klasyczne róże czy dorodne lilie, a także wyraziste gladiole. Całości dopełniają ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Bukiet kondolencyjny w...

335,00 zł
Przedstawiamy subtelny bukiet kondolencyjny, złożony z kwiatów w jasnych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi delikatne lilie, a także wyraziste chryzantemy. Całości dopełnia pasująca zielenina.
dostawa już w 4 h

Wieniec ze wstążką

1 255,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści skomponują piękny wieniec pogrzebowy, złożony z dostępnych kwiatów sezonowych, ozdobionych pasującą wstążką.
dostawa już w 4 h

Wieniec

1 155,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści stworzą piękny wieniec pogrzebowy, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Mieszane kwiaty cięte

345,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą zachwycający bukiet, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Taka piękna kompozycja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny z...

555,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują elegancką kompozycję pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny

525,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Możesz być pewien, iż kompozycja będzie doskonale pasować do okazji, na którą zostanie przygotowana.
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

595,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują eleganckie zestawienie pogrzebowe, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Dzięki temu będziesz mógł okazać pamięć zmarłemu.
dostawa już w 4 h

Kompozycja roślin doni...

415,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja złożona z roślin doniczkowych - uniwersalny podarunek, który przez bardzo długi czas będzie cieszył oko osoby obdarowanej i pięknie zdobił jej mieszkanie.
dostawa już w 4 h

Kompozycja kwiatów cię...

385,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści stworzą zachwycający bukiet, złożony z dostępnych kwiatów sezonowych. Gwarantujemy, że zostanie on wykonany ze starannością i będzie pasował do okazji.
dostawa już w 24 h

9 długich białych róż

225,00 zł
Oto elegancka kompozycja, składająca się z klasycznych kwiatów - róż. W tym zestawieniu jest ich dziewięć, mają piękny biały kolor i bardzo długie łodygi. Całości dopełnia ciemnozielone przybranie.

Opinie zobacz więcej

Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyborem bukietu urodzinowego dla mojej córki Isabelli w Niemczech. Zrob...
25.12.2018 r. KRZYSZTOF