Kwiaty do Portugalia Portugali

Portugalczycy rzadko obdarowują się kwiatami - gdy idą w odwiedziny, to najczęściej z butelką wina. Dlatego zamawiając kwiaty do Portugalii z oferty Poczty Kwiatowej - zrobisz bliskim wspaniałą niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

Bukiet z różami i stor...

305,00 zł
Wśród bujnej zieleniny różnego rodzaju można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także wyraziste orchidee. Całości dopełnia pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

Bukiet różowych gerber...

175,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy niezwykle uroczą kompozycję, składającą się z pięknych i dorodnych gerber w kolorze jasnoróżowym. Bukietu dopełnia bujna zielenina różnego rodzaju.
dostawa już w 4 h

Bukiet kolorowych gerb...

255,00 zł
Wystarczy tylko popatrzeć na przedstawioną na zdjęciu obok kompozycję, aby się szeroko uśmiechnąć! To wyjątkowe zestawienie składa się z gerber w różnych kolorach, otoczonych przez zielone liście.
dostawa już w 4 h

18 długich żółtych róż

375,00 zł
Co powiesz na tę zachwycającą kompozycję, która znajduje się na zdjęciu obok? To osiemnaście eleganckich róż w słonecznie żółtym kolorze, o długich łodygach. Całości dopełnia pasująca zielenina.
dostawa już w 4 h

12 długich róż

415,00 zł
Czerwone róże to klasyczny symbol gorącej i szczerej miłości. Co zatem powiesz na kompozycję, która będzie składała się z aż dwunastu tych kwiatów o długich łodygach?
dostawa już w 4 h

Kompozycja kwiatów cię...

385,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści stworzą zachwycający bukiet, złożony z dostępnych kwiatów sezonowych. Gwarantujemy, że zostanie on wykonany ze starannością i będzie pasował do okazji.
dostawa już w 4 h

Kompozycja roślin doni...

415,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja złożona z roślin doniczkowych - uniwersalny podarunek, który przez bardzo długi czas będzie cieszył oko osoby obdarowanej i pięknie zdobił jej mieszkanie.
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

595,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują eleganckie zestawienie pogrzebowe, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Dzięki temu będziesz mógł okazać pamięć zmarłemu.
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny

525,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Możesz być pewien, iż kompozycja będzie doskonale pasować do okazji, na którą zostanie przygotowana.
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny z...

555,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują elegancką kompozycję pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Mieszane kwiaty cięte

345,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą zachwycający bukiet, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Taka piękna kompozycja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!
dostawa już w 4 h

Wieniec

1 155,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści stworzą piękny wieniec pogrzebowy, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Wieniec ze wstążką

1 255,00 zł
Pozwól, że nasi najlepsi floryści skomponują piękny wieniec pogrzebowy, złożony z dostępnych kwiatów sezonowych, ozdobionych pasującą wstążką.
dostawa już w 24 h

Bukiet kondolencyjny w...

335,00 zł
Przedstawiamy subtelny bukiet kondolencyjny, złożony z kwiatów w jasnych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi delikatne lilie, a także wyraziste chryzantemy. Całości dopełnia pasująca zielenina.
dostawa już w 24 h

Wiązanka w odcieniach ...

265,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję w białym kolorze. Składa się ona z kwiatów takich jak klasyczne róże czy dorodne lilie, a także wyraziste gladiole. Całości dopełniają ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Pionowa kompozycja w o...

360,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję pogrzebową złożoną z kwiatów w białych kolorach. Można tu znaleźć między innymi klasyczne lilie, a także gladiole, astry i gerbery.
dostawa już w 24 h

Mieszana wiązanka na p...

720,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję złożoną z kwiatów w odcieniach fioletu i zieleni. Ma ona kształt poduszki - symbolicznie nawiązujący do motywu snu wiecznego.
dostawa już w 24 h

Pastelowa wiązanka na ...

560,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję pogrzebową w odcieniach fioletu. Składa się ona z klasycznych róż, połączonych między innymi z gladiolami, gerberami i hiacyntami. Całości dopełniają ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Pastelowa wiązanka

345,00 zł
Na zdjęciu obok przedstawiona została kompozycja pogrzebowa, utrzymana w biało-fioletowo-czerwonej tonacji. Można tutaj znaleźć między innymi różnego rodzaju lilie oraz róże. Całości dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 24 h

Wiązanka z czerwonymi ...

335,00 zł
Oto elegancka kompozycja złożona z kwiatów w czerwonym kolorze. Można tutaj znaleźć między innymi róże, gerbery i goździki. Całość ma oryginalny kształt i jest dopełniona przez bujną zieleninę.
dostawa już w 24 h

Czerwona kompozycja ko...

335,00 zł
Przedstawiamy elegancką kompozycję pogrzebową w czerwonym kolorze. Ma ona piękny kulisty kształt i składa się z kwiatów takich jak róże czy lilie. Całości dopełniają ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Klasyczny czerwony wie...

1 235,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancki wieniec pogrzebowy, składający się z kwiatów w odcieniach czerwieni i fioletu. Można tutaj znaleźć kwiaty takie jak róże, lilie, goździki czy gladiole.
dostawa już w 24 h

Duży pomarańczowy krzyż

570,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję pogrzebową w kształcie krzyża. Składają się na nią eleganckie kwiaty w takich kolorach jak czerwony, biały, żółty, pomarańczowy czy różowy.

Opinie zobacz więcej

Bukiet doręczone do Bremen w Niemczech. Lokalna kwiaciarnia wywiązała się z usługi. Kwiaty zgodne z opis...
13.10.2021 r. Klaudia
Dostarczona wiązanka była z ładniejszych kwiatów niż na zdjęciu i bardzo stosowna jako pogrzebowa.
07.10.2021 r. Agata
Mnie się podoba
03.09.2021 r. Wiktoria
Polecam gorąco bukiet zamówiony w piątek o 19 w sobotę doręczony zgodnie z ustaleniami na godzinę 9. Pię...
07.08.2021 r. Małgorzata