Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Śmierć bliskiej osoby zawsze wywołuje szok i rozpacz wśród tych, którzy pozostali. Niezwykle trudno jest pogodzić się z faktem, że ktoś odszedł już na zawsze… Z całą pewnością dodatkowym utrudnieniem jest to, iż pogrzeb odbędzie się za granicą, gdzie przez ostatni czas mieszkał zmarły. Niestety nie będziesz mógł uczestniczyć w tej smutnej uroczystości, ale chciałbyś zrobić coś, aby okazać pamięć bliskiej osobie. Dobrym pomysłem będzie wysłanie kwiatów do Australii.

Prezentowana na zdjęciu obok kompozycja pogrzebowa to klasyczne zestawienie tego rodzaju. Na intensywnie zielonych liściach ułożono lilie azjatyckie w odcieniach różu. Całość jest naprawdę niezwykle delikatna i bardzo dobrze pasuje do okoliczności, na którą została przygotowana.

Teraz możesz w symboliczny sposób uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu bliskiej osoby. Po prostu skorzystaj z usług Poczty Kwiatowej® do Australii, określ czas i miejsce dostawy, a możesz być pewien, że zamówiona przez Ciebie kompozycja dotrze w terminie.

Dostępność: 29.01 - 31.12

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje