Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Szukasz wyjątkowego prezentu dla miłośnika whisky?
Poczta Kwiatowa® ma coś specjalnego - Szkocka skrzynka. W drewnianej skrzyneczce odbiorca znajdzie kruche, maślane ciasteczka Walkers w pudełku przypominającym szkocką kratę, prestiżowe czekoladki w kształcie baryłek nadziewane whisky oraz whisky Black Bush.
Black Bush zawiera aż około 75% whiskey słodowej w swojej kompozycji. Alkohol jest potrójnie destylowany, a cały proces produkcji (destylowanie, mieszanie, dojrzewanie i butelkowanie) odbywa się w jednym miejscu. Whisky Black Bush to zestawienie destylatów dojrzewających w beczkach po hiszpańskiej sherry Oloroso, z których część ma nawet do 11 lat. Jej zapach to połączenie czystego dębu, przypraw i melona oraz kokos i cedr. Ma bogaty smak, który jest owocowy i dojrzały, w którym można wyczuć ciasto owocowe i karmelki.
Wybierz ten ekskluzywny zestaw i podaruj go amatorowi dobrego smaku.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu prezent jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład: Whisky Black Bush 0,7l
Ciastka Walkers 250g
Czekoladki baryłki 200g
Drewniana skrzynka

Opinie zobacz więcej

Polecam
19.05.2020.r. Kornel

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje