Skomponuj paczkę

1/3 Pora doręczenia

Wybierz porę doręczenia Twojego prezentu. Dostawa w soboty możliwa w wybranych miejscowościach

2/3 Składniki

Wybierz kategorię i dodaj odpowiednie składniki do swojego prezentu.

3/3 Sposób pakowania

Zdjęcia są poglądowe, konkretny wzór dobierany jest indywidualnie w zależności od ilości składników.

Prezent kojarzy się z wyjątkowymi chwilami, jakimi są święta, urodziny czy rocznice. Dzięki niemu możemy uświetnić te momenty, sprawiając, że staną się one niezapomniane. Kosz upominkowy to też wspaniały dodatek do tego, co chcemy przekazać drugiej osobie. Nie tylko zachwyci, ale i także podkreśli nasze słowa.

Kreator prezentów umożliwia szybkie i łatwe stworzenie oryginalnego i nadzwyczajnego kosza upominkowego. Pozwala na dopasowanie terminu i pory doręczenia według indywidualnych potrzeb. Oferuje duży wybór, który pozwoli przygotować niezwykłe upominki na przeróżne okazje. Wykwintne alkohole połączone z wyśmienitymi pralinami czy truflami są świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny, współpracownika, czy w ramach podziękowań. Aromatyczne zaś herbaty razem ze świetnymi czekoladami tworzą idealne połączenie dla mam, babć, czy na spokojne wieczory. Mniejsi miłośnicy słodkości również mogą znaleźć coś dla siebie spośród przepysznych przetworów czy przekąsek. Wygląd prezentu można dodatkowo urozmaicić poprzez wybór różnych kształtem i kolorystycznie koszy bądź skrzynek. Ogromną zaletą kreatora prezentów jest także dodanie do kosza bilecik z życzeniami bądź inny dodatek z oferty.

Kosz upominkowy to wspaniały prezent, niosący za sobą nie tylko słodycz, ale i ważne słowa, uczucia, pamięć. Poczta Kwiatowa® sprawi, że będzie to naprawdę wyjątkowy upominek.