Stwórz swój bukiet

1/3 Czas realizacji

Cena i dostępność kwiatów zależy od daty doręczenia bukietu.
W okresie Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Matki cena kwiatów może być wyższa.

2/3 Kwiaty

Wybierz z jakich kwiatów ma się składać bukiet.

3/3 Tonacje i ułożenie

Wybierz kolorystykę i ułożenie bukietów spośród dostępnych wariantów.

Kwiaty w niezwykły sposób pozwalają wyrażać najskrytsze uczucia i najszczersze intencje. Komponując bukiet, najczęściej kierujemy się ich wyglądem, jednak niektórzy doszukują się w kwiatach ich ukrytej symboliki. Pewne jest jedno – bukiet kwiatów musi budzić zachwyt i trafiać do serca, wyrazić gratulacje czy przeprosiny..

Kreator bukietów pozwala na szybkie i proste skomponowanie własnego, niepowtarzalnego bukietu. Porę doręczenia można dopasować do indywidualnych wymagań. Dobór kwiatów zależy jedynie od gustów klienta. Eustomy, goździki, margaretki, goździki czy frezje, to tylko niektóre kwiaty z naszej oferty. Bukiet róż również wygląda olśniewająco i na pewno oczaruje wybrankę. Tonacja jest również niezwykle istotna – musi uchwycić charakter intencji. Ułożenie bukietu jest jak najbardziej dowolne: na okrągło, stopniowo, w koszyku lub wazonie. Dodatkową zaletą kreatora bukietu jest możliwość głębszego spersonalizowania. Osobisty bilecik z życzeniami, czekoladki, miś czy czerwone wino to tylko niektóre z oferowanych przez nas dodatków

Bukiety kwiatów niosą ze sobą przepiękną wiadomość o uczuciach wręczającej osoby, a Poczta Kwiatowa® umożliwia napisanie jej w najlepszy możliwy sposób.