Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zbliża się wyjątkowa okazja - Święto Zakochanych. Chciałbyś w tym dniu zrobić coś, co wywoła uśmiech na twarzy Twojej drugiej połówki i pozwoli jej zapomnieć o wszystkich zmartwieniach.

Zastanawiasz się jednak, jak tego dokonać, skoro los postawił na Waszej drodze przeszkodę, jaką jest odległość tysięcy kilometrów. Nie możesz się zatem zobaczyć z ukochaną, ale czy istnieje sposób na powiedzenie jej, jak wiele dla Ciebie znaczy? Oczywiście!

Bardzo dobrym pomysłem będzie wysłanie kwiatów do Rosji. Proponujemy nieoczywistą romantyczną kompozycję, która świetnie sprawdzi się jako walentynkowy prezent. W delikatnym plecionym koszyku umieszczono między innymi subtelne róże, otoczone przez zielone liście. Całość robi bardzo duże wrażenie i z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej.

Zrób wyjątkowy prezent z okazji Święta Zakochanych swojej drugiej połówce! Wystarczy, że skorzystasz z usług Poczty Kwiatowej® do Rosji. Zamów wybrany bukiet, określ czas i miejsce dostawy, a my zajmiemy się resztą.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje