Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Podaruj swoje serce
Słodkie serce. Takie na kokosowym puchu z grawerem. Wyobraź to sobie i pomyśl, że o lepszy prezent na wyjątkową okazję naprawdę trudno. W końcu każdy z nas kocha słodycze, ale czasem po prostu ciężko jest nam je dać jako prezent. A jeśli będzie to podarek od ukochanej osoby? Podarek w eleganckiej, ozdobnej skrzynce? Tym lepiej! W końcu prawdziwa miłość składa się z dwóch połówek - tak samo, jak i nasz prezent nie może istnieć bez szczypty miłości... i słodkości. Bez wyżej wspomnianego kokosa i czekoladek, które wspólnie tworzą dobraną parę. Smaczny prezent dla niej i dla niego masz w zasięgu ręki.
Unikalny prezent dla wyjątkowej osoby
Na tym się jednak nie kończy, ponieważ na wieczku od skrzynki możesz umieścić napis, jaki Ci się tylko podoba! Po za słodkościami sam grawer będzie kolejnym miłym dodatkiem - niestety niezjadliwym, ale niezmiernie pysznym dla oka. Podarunek dotrze do odbiorcy zapakowany równie elegancko, więc o nic nie musisz się martwić. Satysfakcję masz gwarantowaną!

Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę.

Dostępność: Cały rok

Skład:
• Bombonierka w kształcie serca Cupido wiśnie w czekoladzie (125g)
• 2x Pralinki Ferrero Rafaello (150g)
• Grawer
• Skrzynka drewniana z wieczkiem duża

Opinie zobacz więcej

Mi prezent się spodobał :) Ładnie wyglądał i dobrze smakował
27.07.2020.r. Łucja
Dostałam z kwiatami i nadal jestem pod wrażeniem! Dziękuję, polecam i pozdrawiam! :)
23.07.2020.r. Weronika
Skrzynka jest piękną! i grawer też <3 super prezent :)
21.07.2020.r. Ola
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.