Vouchery

Udana niespodzianka wiąże się z trafionym pomysłem na prezent. Jak zadbać, by swój wybór był tym odpowiednim? Postawić na bon prezentowy! Poczta Kwiatowa® oferuje swoje vouchery, które można wymienić na różne prezenty czy bony.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     

Masaż relaksacyjny

Kolacja dla dwojga

Zakupy w sklepie Poczty Kwiatowej®
darmowa dostawa

9 czerwonych róż z Vou...

187,00 zł
Róże w pudełku ułożone są kaskadowo dzięki czemu są dobrze widoczne i niezwykle estetyczne. Do kwiatów można również dołączyć bilecik, w którym znajdzie się wszystko - życzenia, pozdrowienia czy wyznanie prosto z serca. Poczta Kwiatowa® posiada najleps...

Pomysł na prezent


Nie zawsze wiemy co podarować na daną okazję. Czasem osoby tak blisko nie znamy, by wiedzieć o jej zainteresowaniach, a czasem sytuacja wymaga uniwersalnego prezentu, gdy jest on na przykład dla szefa firmy. Wtedy potrzeba czegoś i trafionego, ale i oryginalnego.


Bon prezentowy


Poczta Kwiatowa® przygotowała wspaniałą propozycję, która będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego i na każdą okazję! Wprowadziła do swojej oferty vouchery. Są one świetnym pomysłem, bowiem można je wymienić na inne bony prezentowe lub oryginalne prezenty. Są one take zapewnieniem, że nasz gest będzie trafioną niespodzianką!

Opinie zobacz więcej