Solidna marka

Wyszukaj kod pocztowy

Wtorek, 20.03.2018 Imieniny: Eufemii i Klaudii

Bukiety owocowe

Bukiety owocowe

Nasi owocowi rzeźbiarze przygotują zamówioną kompozycję ze świeżych, soczystych owoców. Owocowe bukiety to oryginalna, estetyczna forma podarunku. Zamów nasz owocowy prezent z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce.
Siatka  Lista  Mała lista 
Siatka  Lista  Mała lista 
loading

Owocowe bukiety
Uwielbiamy owoce - chętnie je wybieramy za pełnię witamin i niesamowity smak. Sięgamy po nie w różnych postaciach - w postaci owoców nieprzetworzonych, suszone, w postaci dżemów czy konfitur, a także w połączeniu z czekoladą. Owocowe bukiety to nowa i niesamowita odsłona owoców! Pięknie prezentujące się mieszanki owoców starannie układane w kompozycje przypominające bukiety. Zaskakujący efekt, oryginalny pomysł i nadal przepyszne owoce w roli głównej.
Prezenty owocowe
Poczta Kwiatowa® posiada bogatą ofertę prezentów na różne okazje: na urodziny, imieniny, ślub...i dla różnych osób: dla kobiet, mężczyzn, dziadków i dzieci. Są jednak prezenty, które pasują dla każdego - prezenty owocowe. Podarunek tryskający zdrowiem i pięknym wyglądem. Bukiety owocowe to prezent idealny dla dziecka, rodziców czy starszych osób.

Opinie klientów

Bardzo ładnie wykonany bukiet,dostawa na czas,polecam

20.02.2018 r. Wojciech