Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Każdy wie, że Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Dedykowane są bowiem tym, którzy tak wiele dobrego zrobili w naszym życiu. To właśnie oni zabawiali nas, gdy rodzice pracowali, byli na każdym przedstawieniu słuchając naszych wierszyków z zapartym tchem, dbali, byśmy nigdy nie byli głodni i by nic nam nie brakowało. Obdarzyli nas tymi największymi darami jakimi są miłość, ciepło i mądrość.
Nie pozwólmy, by właśnie te niezwykłe dni i te osoby nie zostały niedocenione i wyróżnione. Zróbmy im wspaniałą niespodziankę i podarujmy im Prezent na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęciem. To zestawienie jest unikatowym połączeniem wysokiej jakości czekolady i pralin Delimaro, pysznej czekolady deserowej, syropu i czerwonego wina z nowym dodatkiem- zdjęciem w ramce. Ono zamyka w sobie nie tylko smak i elegancję, ale i wyjątkowość, którą tak bardzo pragniemy dać naszej babci i dziadkowi.
Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład: 6 pralin Amante
Trufle Delimaro™ 115 g (zamiennik - Trufle Oliva)
Czerwone wino Rioja 0,75 l
Syrop różany 245 g
Praliny exelcium 180 g
Czekolada 5 o'clock Delimaro™ 85 g (zamiennik - Czekolada Cachet BIO 100g)
Czekolada Lindt 150 g
Zdjęcie w ramce 15x20 cm
Koszyk wiklinowy

Opinie zobacz więcej

Najlepszy prezent dla dziadków! Moi byli wzruszeni i bardzo ucieszeni. Zdjęcie jest super dodatkiem!
03.12.2019.r. Michał
Zamówiłam na na Dzień Babci i Dziadka i niespodzianka się udała. teraz zamawiam na mikołajki dla rodzicó...
21.11.2019.r. Oliwia
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.