Polityka zastępowania produktu

Poczta Kwiatowa® dostarcza bukiety zgodne ze wzorami prezentowanymi na zdjęciach w kwiaciarni internetowej www.pocztakwiatowa.pl oraz w katalogach dostępnych w kwiaciarniach partnerskich na terenie całej Polski. Twoje zamówienie jest realizowane przez kwiaciarnie Poczty Kwiatowej® zgodnie z obowiązującymi zasadami pracy w sieci, a bukiet wykonywany jest przez lokalnego florystę w najwyższym standardzie zapewnianym przez naszą firmę.

Prosimy mieć na uwadze, iż kwiaty są produktem szczególnym. Ze względu na sezonowość niektórych gatunków oraz przez wzgląd na fakt, że każdy profesjonalny florysta ma indywidualny styl układania kompozycji, doręczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać od swych wzorców. Układanie kwiatów jest dla wielu naszych partnerów sztuką, są to osoby z niezwykle czułym zmysłem estetycznym: ewentualne zmiany nigdy nie zostaną przeprowadzone w sposób niekorzystny dla wrażeń czerpanych z kompozycji. Jeśli zamówione kwiaty nie są dostępne ze względu na ich sezonowość, kontaktujemy się ze zleceniodawcą i proponujemy nowy skład.

W przypadku braku jednego lub dwóch z gatunków kwiatów wchodzących w skład zamówionego bukietu zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia ich innymi w podobnej tonacji i o tej samej wartości w celu zachowania terminowości dostawy. Zgodnie z zasadą Gwarancji satysfakcji zapewniamy, że doręczone kwiaty będą równie okazałe i estetyczne jak wzorzec bukietu widoczny na zdjęciu.

Prezentowane Państwu upominki (czekoladki, smakołyki, maskotki, torty, kawa, wino, piwo), które można zamówić łącznie z kompozycją kwiatową, stanowią propozycje danych produktów. Z tego powodu np. rodzaj wina czy czekoladek będzie wybierany przez kwiaciarnię realizującą zamówienie, zawsze jednak zgodnie z wartością zamówienia. Widoczne na zdjęciach kosze wchodzące w skład prezentów (produkty z kategorii prezenty) są koszami przykładowymi.

Standard wysyłki kwiatów może się różnić w zależności od granic państwa, w którym realizujemy zamówienie, co jest związane z lokalnymi zwyczajami oraz normami społecznymi. Szczególnie w USA floryści skupiają się przede wszystkim na silnych emocjach związanych z dostawą i w sytuacji, gdy nie dysponują kwiatami widocznymi na zdjęciu, ułożą bukiet podobny do wybranego po dobraniu nowego składu. Kolor, kształt bukietu oraz jego wartość nie ulegną zmianie.

Poczta Kwiatowa® Sp. z o.o. gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby zamówione kwiaty zostały doręczone w formie, stylu i kolorze najbardziej zbliżonym do bukietu, który został wybrany na stronie sklepu internetowego www.pocztakwiatowa.pl lub w katalogu.