Nie masz produktów w koszyku.

Solidna marka

Sobota, 27.08.2016 Imieniny: Józefa i Moniki

Wielkanoc

Poznaj najpiękniejsze kompozycje Wielkanocne. Dzięki naszym kwiatom w te święta będziesz obok swoich bliskich. Zamów bukiet opatrzony w radosne, wiosenne akcenty lub stroik z wielkanocnymi ozdobami - pojaw się w myślach rodziny i przyjaciół.
loading


Wielkanoc

Pamiątka śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa jest najstarszym i najważniejszym świętem w religii katolickiej i prawosławnej. Wiążą się z nim przepiękne tradycje, których początki siegają jeszcze czasów przedchrześcijańskich. > Jedną z nich jest szukanie wielkanocnego zajączka. To rodzinna zabawa polegająca na szukaniu niespodzianek, którymi się obdarowujemy. Przede wszystkim są to słodycze, jednak nie tylko. Poczta Kwiatowa® przygotowała specjalne prezenty dedykowane temu zwyczajowi.
Kwiaty i stroiki na Wielkanoc

A czy można wyobrazić sobie Wielkanoc bez pięknych, świeżych kwiatów i oryginalnych świątecznych stroików? Żółte tulipany i świąteczne przybrania to nieodzwony elemnt świątecznego stołku, do którego zasiadamy z całą rodziną. Złóż zamówienie w Poczcie Kwiatowej® i spraw, aby te święta były niezapomniane.

Opinie klientów

Piękny bukiet, mamie bardzo się podobał :)

~ Magdalena 25.07.2016 r.