Nie masz produktów w koszyku.

Solidna marka

Wtorek, 30.08.2016 Imieniny: Rózy i Szczęsnego

Walentynki

Twoja druga połówka jest daleko? Kochasz kogoś skrycie? A może chcesz sprawić miłosną niespodziankę? Koniecznie wyślij bukiet na Walentynki!
loading


Walentynki

Gdyby miłość porównać do bukietu pięknych, świeżych róż, to dzień Świętego Walentego byłby wstążką, która utrzymuje kwiaty w prześlicznej kompozycji. W tym okresie zapominamy o całym otaczającym nas świecie, o pracy, obowiązkach, problemach. To czas, który poświęcamy tej jedynej, ukochanej osobie. Prezenty, jakimi obdarowujemy się w Walentynki też powinny być wyjątkowe, pokazywać, że Kupidyn przebił strzałą właśnie nas.
Kwiaty na Walentynki

Bo czy ktoś bardziej zasługuje na bukiet krwistych róż, niż nasza ukochana? Czy nie pragniemy podarować wyjątkowego prezentu swojemu wybrankowi? Widząc szczęście, wdzięczność, a przede wszystkim niewyobrażalne, ogniste uczucie w oczach swojej drugiej połówki, sami czujemy niewypowiedzianą radość. To piękne potwierdzenie słów "Miłość jest egoizmem we dwoje". Nie jest istotnym, czy mieszkacie pod jednym dachem, czy na różnych kontynentach. Poczta Kwiatowa® sprawi, że tego dnia będziecie razem.

Opinie klientów

tak jak prosilam, kurier wreczyl kwiaty mojej malej siostrzenicy, niezapomniane chwile- dziekuje , to ju...

~ Dorota 23.08.2016 r.