Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Monstera w jasnej doniczce z personalizacją to idealny prezent dla Mamy. Charakteryzuje się szerokimi, sercokształtnymi liśćmi oraz dosyć długimi łodygami. Bardzo dobrze znosi warunki panujące w mieszkaniu. Nie jest zatem trudna w uprawie. Wymaga jednak pół cienistego miejsca, bowiem nie lubi bezpośredniego nasłonecznienia. Stanie wspaniałym prezentem dla bliskich na każdą okazję.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Wiosną i latem najlepiej podlewać Monsterę raz w tygodniu. Aby nie przelać rośliny warto wylać nadmiar wody zgromadzony w podstawce po 30-60 minutach od podlewania.
Jesienią i zimą wystarczy nawadniać ją raz na 10-14 dni.
Liście Monstery można zraszać, latem i w sezonie grzewczym najlepiej robić to dwa razy w tygodniu, a w pozostałych porach roku raz w tygodniu.
Monstera jest wrażliwa na zmiany temperatur, dlatego też w sezonie grzewczym powinna stać w oddaleniu od grzejników i piecyków, a także okien balkonowych wiosną i latem.
Idealna temperatura powietrza dla Monstery powinna wynosić ok 22°C wiosną i latem, a jesienią i zimą powyżej 13°C.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Skład:

Monstera Adasoni
Jasna doniczka

Personalizowana naklejka

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje