Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Lasy w słoiku to bardzo popularna forma dekoracji i kompozycji. Poczta Kwiatowa® oferuje produkt, dzięki któremu takie dzieło może być stworzone przez nas samych. Zamów i wyślij bliskiej osobie zestaw Las w słoiku DIY - Zagajnik! Odbiorca otrzyma specjalnie wyselekcjonowane komponenty lasu (podłoże, rośliny, elementy dekoracyjne), które będzie mógł sam złożyć, tworząc niepowtarzalną dekorację. A wszystko przy pomocy prostej, czytelnej instrukcji w jedynie 5 krokach. Dekorując las tworzysz coś żywego, coś naturalnego. Coś, dzięki czemu odbiorca odnajdzie odrobinę spokoju i harmonii.

Jest to prawdziwy las w słoiku, który po utworzeniu wytwarza własny mikroklimat! Wewnątrz słoika tworzy się samowystarczalny ekosystem. Inteligentne i odpowiednio dobrane rośliny potrzebują dokładnie tyle wody i tlenu ile wytworzy wewnętrzny obieg. Konsekwencja? Słój nie wymaga systematycznego podlewania i może cieszyć odbiorcę przez długie lata!

Wyślij las w słoiku i podaruj unikatowy upominek. Pamiętaj, że jest to produkt z kategorii DIY - odbiorca sam ułoży finalny produkt.

Jak zrobić?
1. Wsyp podłoże keramzytowe na spód słoika i zasyp węglem aktywnym.
2. Wsyp 1/3 ziemi, a następnie rozłóż kamyczki dekoracyjne przy ściankach słoika.
3. Wsyp pozostałą ziemię i zrób dołki na rośliny. Wsadź rośliny.
4. Mech ubij do podłoża. Dodaj pozostałe elementy dekoracyjne.
5. Podlej (ok. 100 ml wody), zakryj pokrywką i... gotowe :)

Słoik trzymaj w umiarkowanie słonecznym miejscu.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: 01.09 - 31.12

Skład: Specjalna mieszanka ziemi
Podłoże keramzytowe
Kamyczki dekoracyjne
Węgiel aktywny
Kora drzewna
Kamienie dekoracyjne
Mech leśny
Roślinka
Słoik

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje