Solidna marka

Wyszukaj kod pocztowy

Poniedziałek, 23.04.2018 Imieniny: Jerzego i Wojciecha

Kwiaty

Kwiaty

Najpiękniejsze polskie kwiaty z dostawą. Poczta Kwiatowa ® oferuje przesyłkę kwiatów do dowolnego miejsca w kraju. Wyślij bukiet róż lub kwiatów mieszanych.
Siatka  Lista  Mała lista 
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
Siatka  Lista  Mała lista 
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
loading

Sztuka wręczania kwiatów
Po pierwsze - kwiaty cięte są najbardziej eleganckie. Rośliny doniczkowe wręczamy osobom bardzo bliskim lub członkom rodziny, kosze partnerom biznesowym oraz jako prezent o charakterze formalnym - całej reszcie możemy śmiało podarować właśnie kwiaty cięte. Uproszczona zasada mówi, że w Polsce wręcza się kwiaty w liczbie nieparzystej. Nie jest to jednak cała prawda - możemy wręczy komuś kwiaty w liczbie znaczącej, nawet jeśli będzie to liczba parzysta. I tak dobrą oraz taktowną decyzją jest bukiet dwunastu, osiemnastu, trzydziestu, pięćdziesięciu oraz stu róż.
Mowa kwiatów
Jak wybrać idealne kwiaty na konkretną okazje? Należy pamiętać, że w Polsce większość kolorów i kwiatów ma przypisane okazje na które możemy je podarować. Przykładem jest chryzantema której używa się tylko w kontekście pogrzebu i dekorowania grobu. Żółtych żonkili nie należy wysyłać ukochanej osobie, gdyż mogą symbolizować zazdrość, na tę okazję będą świetne czerwone lub różowe róże. Na urodziny idealnie sprawdzą się słoneczniki albo frezje.

Opinie klientów

Super buket

18.04.2018 r. Sveta