Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Poczta Kwiatowa® wydobywa z kwiatów to, co najpiękniejsze. Ich delikatna i subtelna natura to czyste piękno, które zamknęliśmy w błękitnym, eleganckim pudełku.
Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe róże w błękitnym pudełku podaruj swoim bliskim radość razem z Pocztą Kwiatową®.

Podkreśl Piękno rozkwitające piękno wybranki różowymi różami, które oznaczają głęboką oraz czystą miłość, prosto z Twojego serca. Zaskocz Wybrankę niebywałym gustemi rozgrzej jej serce swoją wierną miłością! Zamów juz dziś i przekonaj się akie to proste aby wyczarować uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby! Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7ok. 15ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.adze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji.

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe róże
błękitne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Jestem bardzo zadowolony z waszych usług. Nigdy się nie zawiodłem
18.03.2017.r. Filip

Strony 5 do 5 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje