Doręczamy terminowo

Działania Poczty Kwiatowej® toczą się w trybie takim, jak dotychczas: doręczamy kwiaty i prezenty na terenie całej Polski oraz całego świata. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury, o których zostały poniformowane kwiaciarnie partnerskie, by zapewnić Tobie oraz Twoim bliskim najwyższe bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej jakości usług.
Zjednocz sie z bliskimi, wspieraj ich w trudnych chwilach, złóż wyjątkowe życzenia czy zaskocz niespodzianką, nie obawiając się o bezpieczeństwo.

 

Nasza działalność

Przestrzegając zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia oraz zachowując higienę i bezpieczeństwo, wykonujemy bukiety kwiatów, kosze prezentowe czy bukiety owocowe w jak najlepszy sposób. Kazdy z nich także dostarczamy na czas i pod wskazany adres.

 

Dostawa kwiatów w Polsce

Bukiety kwiatów dostaraczamy pod drzwi odbiorcy, co następnie odpowiednio udokumentujemy. Przewidujemy także możliwość osobistego odbioru ich w naszej kwiaciarni partnerskiej. Nie doręczamy jednak kwiatów bezpośrednio do szpitali. Takie działania pozowolą nam w bezpieczny sposób sprawiać radość i niespodziankę.

 
 
 

Dostawa kwiatów za granicę

Niezmiennie wysyłamy kwiaty na cały świat. Pomimo,że mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia w realizacji bukietów, zwłaszcza w państwach o wysokim poziomie zachorowań, kwiaty zostaną dostarczone bezpiecznie i pod wskazany adres.

 
 

Wyślij świeże kwiaty lub wyjątkowy prezent z naszej oferty. Zadbamy o bezpieczeństwo podczas ich wykonywania jak i dostawy.