Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Czy chciałbyś wprawić w zachwyt bliską ci osobę? Podaruj jej Słoneczny Pocałunek, przepiękny bukiet z żółtych chryzantem, alstromerii i goździków, ozdobiony dodatkami florystycznymi. Kompozycję dopełnia oryginalne, białe opakowanie prezentowe. Bukiet kwiatów, ze względu na swoje intensywne kolory zwraca na siebie uwagę. Na pewno będzie to dodatek odmieniający każde wnętrze, do którego trafi. Każdy kto go zobaczy będzie pod ogromnym wrażeniem i nie będzie mógł się pozbyć uśmiechu z twarzy. Zatem Słoneczny Pocałunek to coś więcej niż zwykłe kwiaty, ma walory estetyczne, które wprawiają człowieka w dobry nastrój! W celu zachowania jakości produktu bukiet zostanie umieszczony w pudełku ochronnym oraz będzie dostarczony przez firmę kurierską.

W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dostępność: Cały rok

Skład:
chryzantemy żółte, eustoma fioletowa, gerbera czerwona, hiperikum, gipsówka, treefern, aralia, orzech, aspidystra, opakowanie ochronne

Opinie zobacz więcej

Piękna! Nadal cieszy oko
17.09.2018.r. Marta
Oryginalny pomysł a wykonanie piękne! Dostałam w idealnym stanie i jeszcze długo cieszyłam się z nich!
18.05.2018.r. Hania
Są piękne i oryginalne. Długo stanowiły ładną ozdobę domu :)
18.05.2018.r. Sylwia
Bardzo kolorowa kompozycja, robi pozytywne wrażenie, polecam bardzo!!
12.08.2017.r. Łucja

Strony 1 do 4 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje