Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 4 h

Opis

Opis

W dalekiej Kanadzie mieszka kobieta, która znaczy dla Ciebie naprawdę wiele. Chciałbyś w jakiś sposób być przy niej i pokazać, jak bardzo ją kochasz. Marzysz o tym, by jej pierwszą myślą po obudzeniu było: “Ach on! Naprawdę jest kimś wyjątkowym!”. Teraz dzięki Poczcie Kwiatowej® do Kanady wszystkie te plany mogą stać się rzeczywistością.

Kompozycja “Wieczne Uczucie” wyraża wszystkie emocje, którymi darzysz swoją ukochaną. Mówi: “Cieszę się, że jesteś, nadajesz sens mojemu życiu. Dzięki Tobie z optymizmem patrzę w przyszłość”. Najważniejszym elementem tego zestawienia są białe gladiole, górujące nad całością i nadające jej stożkowaty kształt. Są one tutaj zestawione z delikatnymi liliami peruwiańskimi i goździkami w dwóch rozmiarach. Bukietu dopełnia zielone przybranie, a fakt, że kwiaty umieszczono w jasnym plecionym koszyku, dodaje kompozycji uroku.

Jeśli darzysz prawdziwym i szczerym uczuciem, wyślij kwiaty do Kanady. Z całą pewnością obdarowana będzie zachwycona tą miłą niespodzianką.

Dostępność: 02.01 - 31.12

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje