Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 3 h

Opis

Opis

Żywisz gorące uczucie do kogoś wyjątkowego? Wspaniale! Podkreśl to kwiatami - niech róże w koszu poniosą Twoje najpiękniejsze wyznania wprost do rąk ukochanej osoby. Pozwól, aby nasza kwiaciarnia internetowa zadbała o Waszą relację.
Żywisz gorące uczucie do kogoś wyjątkowego, brak Ci słów aby je wyrazić? Wspaniale! Poczta Kwiatowa® Ci w tym pomoże! Podkreśl to kwiatami - niech róże w koszu poniosą Twoje najpiękniejsze wyznania wprost do rąk i serca ukochanej osoby. Pozwól, aby nasza kwiaciarnia internetowa zadbała o Waszą relację i sprawiła aby wybranka poczuła się wyjątkowa tak jak nigdy wcześniej. Zostań posłańcem gorących uczuć i podaruj herbaciane róże w koszu! Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowym i może różnić się wyglądem od tego, który zostanie dostarczony. Poczta Kwiatowa®, lider kwiatów online. Twoja kwiaciarni internetowa nr.1

W związku z chwilowym ograniczeniem dostępności niektórych kwiatów ze względu na COVID-19, skład bukietu może ulec zmianie. Zachowamy kolorystykę i estetykę kwiatów! Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dostępność: Cały rok

Skład:

16 róż herbacianych w koszyku przewiązanym wstążką bez pałąka. Róże przycięte na krótko główka obok główki.

Opinie zobacz więcej

Polecam w 100%. Wszystko OK, kwiaty ładne i świeże.
31.10.2013.r. Tyberiusz B.

Strony 13 do 13 z 13

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje