Kwiaty, mimo swojej delikatnej natury, posiadają niezwykłą moc wyrażania nawet najgłębszych i najbardziej skrywanych uczuć. Ich naturalne piękno potrafi wyszeptać miłosne wyznanie, czule podziękować, złożyć uroczyste gratulacje i okazać sympatię oraz szacunek. Siła oddziaływania kwiatów jest niezwykła, a w kompozycjach przygotowanych przez prawdziwych mistrzów florystyki drzemie tajemnica ich uroku.

 

Piękne i delikatne

Kwiaty potrafią wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa. Ich piękno wzbudza podziw i zachwyca. Od zawsze były traktowane z szacunkiem, a ich delikatne usposobienie wywoływało radość i wzruszenie. Wspaniały zapach roznoszący się w pomieszczeniu przywodził na myśl wspaniałe wspomnienia i wprowadzał element sielanki do naszego życia.

 
piękne kwiaty
dekilatne uczucia
piękne kwiaty

Bukiety i kosze

Gdy miłość rozkwita, serce pragnie dać jej wyraz. Czy jest coś piękniejszego niż uśmiech ukochanej osoby? Dbając o to najpiękniejsze uczucie, skomponowaliśmy bukiety, które swoim urokiem jeszcze bardziej rozpalą żar serc. Wspaniałe kosze będą cudowną ozdobą w domu, mogą też dopełnić życzenia z okazji ważnego święta.

 
kosze
bukiety
kosze
 
 
 

Precyzja mistrza

Polski mistrz florystyki i europejski laureat – Tomasz Maksymilian Kuczyński stworzył przepiękną, niepowtarzalną kolekcję bukietów i koszy, które będą doskonałym prezentem na każdą okazję i wyrażą wszystko to, co skrywa serce. W naszych kompozycjach z kolekcji szmaragdowej każdy kwiat ma swoje miejsce i wydobywa z siebie całe piękno.

 
Mistrzowska florystyka
Tomasz Max Kuczyński
Mistrzowska florystyka
Mistrzowska florystyka
Zamów teraz
 
 

Florystyka to sztuka, która wymaga niezwykłej precyzji, a przede wszystkim zmysłu estetyki i poczucia smaku. Kwiaty, ich kolorystyka i przybranie muszą ze sobą współgrać tak, aby wywołać niezapomniany efekt. Jako że kwiaty wyznają miłość, potrafią przeprosić, wyrażają gratulacje i okazują współczucie, każda kompozycja musi być idealna. Poczta Kwiatowa®, wiedząc jak ważne dla każdego są uczucia, postanowiła stworzyć nową kolekcję, która w pełni oczaruje i wyrazi wszystko to, co skrywa serce. Mistrzowie florystyki stworzyli serię bukietów i kompozycji kwiatowych zachwycających swoim pięknem i oryginalnością. Jeśli pragniesz złożyć życzenia i zaskoczyć jubilata lub solenizanta, przeprosić, a słowa przychodzą z trudem, czy po prostu powiedzieć „kocham Cię”, kolekcja szmaragdowa jest właśnie dla ciebie! Podaruj bliskim nieco południowego Słońca z bukietem „Sycylijskim”, wyraź uczucia z bukietem „Artemida” i przenieś się na łono natury z kompozycją „Kolorowy ogród”. Każdy z naszych bukietów jest oryginalny i wyjątkowy, stworzony z sercem i pasją. Najpiękniejsze i najświeższe kwiaty, dokładnie dobrane ozdoby i eleganckie kosze połączone w efektowne i urokliwe kompozycje sprawią, że ten dzień zapamięta się na długo.

Kolekcja szmaragdowa Poczty Kwiatowej® to piękne bukiety i kosze skomponowane przez mistrza florystyki Tomasza Maksymiliana Kuczyńskiego. Najświeższe kwiaty i oryginalne kosze ułożone przez najlepszego florystę.