Grupy klientów VIP

Posiadasz własną firmę i pragniesz dołączyć do specjalnej grupy Klientów VIP? Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie i pomyślnie przejdziesz weryfikację, Poczta Kwiatowa® zasypie Cię licznymi profitami i przywilejami. Rabaty, kredyty, czy dostęp do specjalnych produktów, to tylko niektóre z korzyści, jakie spotkają Cię z nami. Dbałość o wizerunek firmy, pielęgnowanie relacji z kontrahentami, czy miły gest na wyjątkową okazję? Poczta Kwiatowa® wynagradza wielkie serca! Dołącz do naszej Grupy VIP i przekonaj się sam.

Oferta VIP

Tabela korzyści

KorzyściKlient SrebrnyKlient ZłotyKlient Platynowy
Nowe funkcje sklepu ✔  ✔  ✔ 
Stały rabat procentowy 10% 13% 16%
Dostęp do specjalnych produktów prezenty kwiaty + prezenty kwiaty + prezenty
Płatność odroczona X ✔  ✔ 
Limit kredytowy X 500 zł 1000 zł
Dedykowany opiekun handlowy X ✔  ✔ 
Dodatkowe promocje cenowe X ✔  ✔ 
Darmowy bilecik z życzeniami X X ✔ 
Bukiet firmowy VIP X X ✔ 

Klient srebrny, złoty i platynowy

Korzyści, jakie niesie ze sobą program lojalnościowy rosną wraz ze statusem. Status Klienta Srebrnego otrzyma każdy po spełnieniu warunków, rejestracji oraz weryfikacji. Klienta Złotego przydzielamy osobom, które złożyły w Poczcie Kwiatowej® pięć zamówień, a Platynowego – dwadzieścia pięć.

Nowe funkcje sklepowe z pewnością zadziwią każdego klienta. Import zamówień z plików xls oraz csv na pewno ułatwi zakupy i wysyłkę kwiatów nawet do kilku odbiorców jednocześnie. Dbając o komfort składanych zamówień, oferujemy również stały rabat, który rośnie razem ze zmianą statusu klienta. Bardzo atrakcyjną korzyścią jest specjalna paleta produktów, przygotowana jedynie dla grupy klientów VIP. Z czasem przyznajemy również możliwość zakupów na kredyt. Płatność można odroczyć nawet na dwa tygodnie! Co więcej, w pakiecie oferujemy także profesjonalne doradztwo przez opiekuna handlowego, który, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomoże wybrać idealne produkty na konkretną okazję. Poza rabatami w naszej kolekcji znajdują się również inne promocje cenowe, niedostępne dla innych klientów. Darmowy bilecik z życzeniami dołączonymi do bukietów i prezentów, to wisienka na kwiatowym torcie naszej firmy. Dla klientów, którzy są nam najwierniejsi mamy również prezent – firmowy bukiet VIP!

Oferta VIP

Jak dołączyć?

Aby dołączyć grupy klientów VIP, należy przede wszystkim posiadać własną firmę, wysłać formularz na adres [email protected] i przejść pozytywnie weryfikację.

Wyślij zgłoszenie do grupy VIP


Chętnie poznamy Twoją opinię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat grup klientów VIP, skontaktuj się z Biurem Obsługi:

telefon: 22 828 95 95
e-mail: [email protected]