Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

“Wiosna! Ach, to ty!” - śpiewał z zachwytem Marek Grechuta. I nie ma się co dziwić, ta pora roku naprawdę zdumiewa! Wracają ciepłe dni, wszystko odżywa, ludzie chodzą uśmiechnięci. Tobie także udziela się wszechobecny optymizm, chociaż jest coś, co Cię martwi… To fakt, że osoba, wobec której żywisz uczucia mieszka daleko stąd. Chciałbyś spacerować parkowymi alejkami w jej towarzystwie, ale wiesz, iż to niemożliwe… Jej także nie jest łatwo… Co zrobić w takiej sytuacji? Z całą pewnością wywołasz uśmiech na twarzy ukochanej, wysyłając kwiaty do Australii.

Prezentowana na zdjęciu obok wiosenna kompozycja mówi sama za siebie, W delikatnej doniczce umieszczone zostały kwiaty w ciemnych kolorach, takie jak na przykład gerbery. Całość opiera się na efektownych brązowych gałązkach, tworzących trójwymiarowy efekt.

Teraz dzięki Poczcie Kwiatowej® do Australii możesz podarować wiosnę na odległość! Ofiaruj ten miły prezent osobie, na której szczególnie Tobie zależy! Możesz być pewien, że dotrze na czas.

Dostępność: Cały rok

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.