Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kobiety uwielbiają być obadrowane wyjątkowymi prezentami. Są oczarowane kiedy dostają bukiet pięknych róż, koszyk pełen słodkości czy niezwykłą biżuterię. Jednak podarunek, który sprawi, że będą wyjątkowo nim urzeczone, musi być osobisty i romantyczny. Czerwone róże i miłosny list w butelce to jedna z najbardziej romantycznych form prezentu na świecie. W liście znajduje się niezwykły wiersz Juliusza Słowackiego "Stokrótki", do którego możesz dopisać coś od siebie, dzięki czemu stworzysz zjawiskowy prezent personalizowany. Upominek dopełniają czerwone róże w czarnym pudełku. Tak szczególnemu podarunkowi nie oprze się żadna kobieta. Poczta Kwiatowa® oferuje prezent idealny nie tylko na Walentynki, ale na każdą okazję aby uszczęśliwić ukochaną.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować inną liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji.

Zamów flowerbox z dostawą na 12/02 lub 13/02 i miej pewność, że Twoja niespodzianka dotrze na czas! Bądź krok przed wszystkimi!

Uzupełnienie listu własnym tekstem, jest możliwe poprzez link służący do personalizacji wysyłany drogą mailową.

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone róże - 17-20 szt.
czarne pudełko okrągłe - średnica 17,5 cm
list w butelce

Opinie zobacz więcej

Najlepszy pomysł na prezent! Moja dziewczyna wzruszona. Róże świeże i piękne ładnie się prezentują w pud...
26.11.2019.r. Karol

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje