Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Namiętność i niewinność symbolizują coś zakazanego i nieosiągalnego. Na pozór wydają się kompletnymi przeciwieństwami. Jednak patrząc na czerwone goździki w białym pudełku możemy zobaczyć, że są wspaniałym i niezwykle estetycznym połączeniem, które robi wrażenie! Podaruj je bliskiej osobie - spraw, że na jej twarzy pojawi się rumieniec...

Produkt Delimaro typu flowerbox - czerwone goździki w białym pudełku to podarunek nie tylko dla dam. Przede wszystkim świetnie sprawdzi się jako prezent na szczególne okazje lub dekoracja podczas uroczystego przyjęcia. Taka kompozycja z pewnością przypadnie wszystkim do gustu i będzie stwarzała niezapomniany klimat. Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.


RozmiarMałyŚredniDuży
Średnica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów.

Zobacz więcej podobnych produktów tutaj: FLOWER BOX

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone goździki
białe pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Niezawodni jesteście! Kwiaty piekne
13.05.2024.r. Mateusz
Zamówiłem na urodziny i się sprawdziły! Zamawiam na święta!
05.12.2019.r. Radek
Moja żona dostała te goździki w pudełku gdzieś 3 dni temu i nadal są piękne, więc warto zamawiać.
26.11.2019.r. Zbigniew
Żona zachwycona, prezent bardzo elegancki, sprawdził się już u mnie 2 raz :)
20.06.2018.r. Łukasz

Strony 1 do 4 z 6

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje