Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Tulipany to piękne i subtelne kwiaty, które kojarzą nam się z wiosną, radością i szczęściem. Niestety tulipany nie są dostępne przez cały rok i możemy się nimi cieszyć raptem kilka miesięcy.
Poczta Kwiatowa® znalazła sposób abyśmy mogli radować oczy znacznie dłużej. Czekoladowe tulipany w pudełku to nowy i całoroczny produkt, który zachwyca równie mocno co prawdziwe kwiaty.
Główki tulipanów wykonane są z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów. Dzięki takiej recepturze otrzymaliśmy słodki zapach, owocowy smak i niezwykły kolor płatków kwiatów. Łodygi tulipanów zrobione są z czekolady mlecznej. Należy pamiętać aby czekoladowe kwiaty były przechowywane w temperaturze nie większej niż 25 stopni.
Podaruj swoim bliskim kwiaty z czekolady - prezent, który przypadnie do gustu każdemu.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład:
9 tulipanów z czekolady 70g
Kwadratowe czarne pudełko

Opinie zobacz więcej

Zamówienie które złożyłam było idealnym prezentem dla mojej mamy:) Dostawca bardzo uprzejmy, bez żadnego...
03.07.2020.r. Maja
Słodkości powędrowały prosto do mojej babci, bardzo się ucieszyła
01.07.2020.r. Krzysztof
Jadalna wersja bukietu! Zamówiłem pierwszy raz i wiem, że nie ostatni.
29.06.2020.r. Marcin
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.