Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 4 h

Opis

Opis

Czy wśród Twoich bliskich panuje niesłabnąca radość spowodowana pojawieniem się nowego członka rodziny? Niech świeżo upieczona mama przyjmie nasze serdeczne gratulacje! Cud życia to nie tylko wspaniały dar, ale także wyzwanie. Dobrze by zatem było, gdyby kobieta otrzymała zapewnienie, że w razie potrzeby ma oparcie w Tobie. Możesz jej to udowodnić poprzez wysłanie gratulacyjnych kwiatów do Szwecji.

Prezentowany tutaj zestaw składa się z dwóch kompozycji kwiatowych: jednej większej, a drugiej w wersji mini. Ma to na celu obdarowanie nie tylko mamy, ale także niemowlęcia, które dopiero pojawiło się na świecie. Oba bukiety składają się z róż, alstromerii i goździków, wszystkie te kwiaty mają piękne pastelowe kolory. Dopełnieniem całości jest zielenina, różowa wstążka, a także… pluszowy miś ukryty w dużym bukiecie. To aż trzy niespodzianki!

Poczta Kwiatowa® do Szwecji pomoże Tobie w sprawieniu wspaniałego multi prezentu bliskiej osobie. Wystarczy, że podasz czas i miejsce dostawy, a my zajmiemy się resztą.

Dostępność: Cały rok

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.